A múmia

The Mummy

2018.07.07 oneminute

A filmtörténet egyik klasszikusa a múmia filmek. Izgalmas, fordulatos, látványos.

2016.01.13 esfworld

Nagyon szórakoztató a film és a látvány se semmi az akkori korhoz képest. A múmiát tökéletesre sikerült megalkotni a casting jó a humor ott van, ahol kell, úgy nézve nincs baj a filmmel, persze egy mese, de jól tálalva.

2016.08.11 tvmérnök

Szerintem a mai napig az egyik legjobb az egyiptomi misztikumokról szóló film. Még mindig félek a bőr alá mászó szkarabeuszoktól . Bár visszanézve néhol lehetnének jobbak az efektek de akkor és még most is megállja a helyét a filmek között.

2015.10.14 Sodanth

A múmia az utóbbi 20 év legjobb kalandfilmje. Nekem gyerekkori kedvencem, ennek köszönhetően kezdtem intenzíven rajongani az ókori Egyiptomért. 1999 erős év volt, sok újító, vagy formabontó film született, kasszasikerek tömege, ez a film is szépen sz... Több

2016.06.23 postaslaszlo8

Aki egy nagyon szórakoztató kalandfilmre vágyik az nem fog csalódni a filmben. Mind a mai napig újra tudom nézni és nem unalmas, hanem egyszerűen jó. Noha az effektek hagynak kivetni valót, de a múmia megvalósítása elég hatásos lett.

2015.06.17 Tomi

Egy remek kaland film. Rengetegszer láttam és nagyon élvezem a mai napig. A folytatások közül a második rész még elmegy a harmadik már nem annyira lett jó, de az első abszolút megállja a helyét. Mindenképp ajánlom mert egy remek film

2016.11.13 goat2000

Jó film lett. A három rész közül ez lett a legjobb. Sajnos most halottam, hogy új szereplőkkel akarják újraforgatni, ezt úgy gondolom nagy hiba.

2017.10.02 Bibabac

Egyik nagy kedvencem a kalandfilmek közül. Nagyon jól használja a misztikumot, a rejtélyeket, a néző végig izgulhat a történeten. A karakterek szerethetőek, habár nem láttam igazán jó alakítást, olyan elmegy kategória.

2015.07.03 tamas84

A film készítői fogták egy horrort, és egy Indiana Jones-szerű kalandfilmmé alakították. Vizuális szempontból a leggazdagabb jeleneteket a film elején láthattuk, amik még az ókori Egyiptomban játszódtak. Nagy kár, hogy az egész film nem itt és ekkor ... Több

2015.06.04 sonyxxx

Ez egy nagyon kedves kis kalandfilm, ami szerintem remek szórakozást tudott nyújtani. Szerethető színészekkel, ez egy sok helyen vicces, izgalmas, szórakoztató múmiás, kincskeresős film.

2017.02.25 Beuszi

Nagyon tetszett anno ez a film, többször is megnéztem. Különösen nagy öröm volt számomra, hogy szerepel a filmben az Erg Chebbi homoksivatag azon oázisában található fogadó, ahol egyszer én magam is megszálltam gyerekként a szüleimmel.

2015.08.07 Siriusalias

Hasonlóan másokhoz, kicsit Indiana Jones filmekhez tudnám hasonlítani, de azért mégis más. Egyiptomot és a múmia témát egyébként is nagyon szeretem annyira nem tudok pártatlanként állni a filmhez. De úgy gondolom még egy pártatlan számára is szórakoz... Több

2015.09.01 Barthy

Nos még egy ilyen filmet nem mostanában láttam az egyszer szent. Itt most sajnos nem a pozitív élmény miatt írom ezt hanem pont ellenkezőleg, azért mert szerintem ez a film förtelmes volt. Minden téren alul teljesítette az elvárásaimat.

2015.05.01 Mozi22

Egyiptom titkoztaossága, misztikuma köszön vissza a filben, az egyiptomi ruhák nagyon tetszenek, és Brendan Fraser!