The Last Witch Hunter
Breck Eisner
Julie Engelbrecht
Isaach De Bankolé
Vin Diesel

Már ötszáz éve annak, hogy a boszorkányok és az emberek háborúban álltak egymással. A boszorkányvadászok, köztük Kaulder (Vin Diesel) életüket kockáztatva vívtak csatát a gonosszal, és végül legyőzték a ellenség királynőjét, aki azonban mielőtt kilehelte volna a lelkét, egy átkot… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Kína
Premier (HU): 2015.10.22.

2024.02.18 Interfectorem Sabnock

Nem túl erős boszorkányság!

Vin Diesel nem jó színész. Vin Diesel egy kifejezetten rossz színész! Nem sok szerep áll neki jól, és az is csak korlátozottan... Merev arca, merev mozdulatai nemigen mutatnak jól a filmvásznon, csak ha egy kocsi volánja mögött ül, és ha valamilyen h... Teljes kritika

2017.04.15 indingo

Sok hasonló film készült már a témában, de voltak tetszetős megoldások és látványos jelentek. Történetben egy erős közepes, de azért szerettem.

2023.02.03 Zsolt Szabó

Boszorkányvadászat korokon átívelő története

A modern világ sok titkot rejt, de a legmegdöbbentőbb titok az, hogy a boszorkányok még mindig közöttünk élnek; ők gonosz természetfeletti lények, akik a fekete halált akarják rászabadítani a világra. Boszorkányvadászok seregei küzdöttek évszázadokon... Teljes kritika

2016.08.06 mamiéstöti2

Látványos csavaros film, Vin Diesel egyik középszerű alakítása egyszer meg lehet nézni.

2016.03.29 dulkap

Nem volt az olyan rossz, mint amit vártam tőle, de azért akkora durranás sem, amennyire a stúdió próbálta felvezetni a filmet. Egy kiszámítható és látványos fantasy, szimpatikus színészekkel és épp megfelelő játékidővel.

A film összbevétele 146 936 910 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 139 468 011 forintot termelt.

Eleinte úgy volt, hogy Timur Bekmambetov rendezi a filmet.Szerző: dulkap

Az utolsó boszorkányvadász autója egy Aston Martin Rapide S, négy ajtós sportkocsi.Szerző: dulkap

Julie Engelbrecht francia színésznő hollywood-i bemutatkozása. Szerző: dulkap

A film folytatását még a bemutató előtt bejelentették a készítők, ám a szerény bevételi adatok után kétségessé vált annak elkészülte. Szerző: dulkap

(2015. 11. 02.)
Baltával faragott királyfi
Az utolsó boszorkányvadász szedett-vedett kis mozi lett, amit mind a történet, mind a karakterek, mind a látványvilág szintjén ver egy jobban összetákolt B-film. Több

Értékelés: 5.5/10
(2015. 10. 23.)
Vin Diesel ugyanolyan kemény, mint akármelyik Halálos iramban epizódban, Michael Caine pedig jó kis egysorosokat osztogat, így egyszer végig lehet ülni. Ha nincsenek nagy elvárásaink, még szórakozni is lehet rajta. Több

(2015. 10. 21.)
Diesel fanatikusoknak gondolom kihagyhatatlan, és persze azoknak, akik egy könnyű-szombatesti boszorkányhentelést akarnak látni, ezerszer látott alapanyagokból, viszont kellemesen feltupírozott formában. (7/10) Több

(2015. 10. 25.)
Szinte lehetetlen megkülönböztetni a többi hasonló filmtől, de képtelen vagyok haragudni rá, mert szórakoztató. Több

(2016. 05. 27.)
Bár a film sok új dolgot nem képes felmutatni, de mégsem lehet azt mondani rá, hogy unalmas. Michael Caine feltűnése, Rose Leslie jelenléte is sokat dobott az alkotáson, ami ha nem is lesz klasszikus, de legalább képes elérni azt a szintet, hogy nézhető legyen. 6/10 Több