Az utolsó boszorkányvadász

The Last Witch Hunter

2024.02.18 Interfectorem Sabnock

Nem túl erős boszorkányság!

Vin Diesel nem jó színész. Vin Diesel egy kifejezetten rossz színész! Nem sok szerep áll neki jól, és az is csak korlátozottan... Merev arca, merev mozdulatai nemigen mutatnak jól a filmvásznon, csak ha egy kocsi volánja mögött ül, és ha valamilyen h... Teljes kritika

2017.04.15 indingo

Sok hasonló film készült már a témában, de voltak tetszetős megoldások és látványos jelentek. Történetben egy erős közepes, de azért szerettem.

2023.02.03 Zsolt Szabó

Boszorkányvadászat korokon átívelő története

A modern világ sok titkot rejt, de a legmegdöbbentőbb titok az, hogy a boszorkányok még mindig közöttünk élnek; ők gonosz természetfeletti lények, akik a fekete halált akarják rászabadítani a világra. Boszorkányvadászok seregei küzdöttek évszázadokon... Teljes kritika

2016.08.06 mamiéstöti2

Látványos csavaros film, Vin Diesel egyik középszerű alakítása egyszer meg lehet nézni.

2016.03.29 dulkap

Nem volt az olyan rossz, mint amit vártam tőle, de azért akkora durranás sem, amennyire a stúdió próbálta felvezetni a filmet. Egy kiszámítható és látványos fantasy, szimpatikus színészekkel és épp megfelelő játékidővel.

2017.10.22 Deku

Ilyen az amikor teljesen máshogy jön létre egy film mint amit én elképzelek. Márpedig ez gyenge alkotás lett. Nem lett rossz a film csak másabb volt az elképzelés és amit kaptam.

2016.05.27 Orosz István

Megmondom őszintén, ez a film nekem nagyon sablon sztorinak indult. Adtam egy esélyt neki, és nem bántam meg. Annyira lekötött, hogy én amondója vagyok jöjjön a második rész mert piszkosul jó!

2017.02.05 hszpp

Nagyon szet volt hajpolva mindenhol ez a film,igy nagy reményekkel ültem le megnézni. Abszolút csalódás volt a számomra. A történet számomra nevetséges,ahogy a színészek alakításai is.

2018.08.30 Norbert93

Nem kifejezetten jó film és a színészek sem kiemelkedőek, de fenntartotta a figyelmem és elment vele az idő. Egyszer nézésre alkalmas.

2018.12.10 harnas1207

Gyengécske látványfilm. Megvolt benne a lehetőség, hogy kitör a 10 óra alatt legyártott tucatfilmek közül ,de nem sikerült neki. Elijah Wood karaktere hozott bele egy nem várt csavar, ami miatt pozitívabb lett a mozijegyre kidobott pénz emléke.

2017.10.20 Bazzzsi

Olyan közepes alkotás, pedig sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Nem volt rossz, tehát amikor kijöttem a moziból elégedett voltam vele, de a története lehetett volna kacskaringósabb.

2018.04.24 TomÁcs

Magához képest nem egy szokványos karaktert játszik Vin Diesel, de azért még vállalható. A látványra nem lehetett panasz és a történet is tudott újat mutatni.

2016.03.10 hsanya182

Izgalmas fantasy vagy uncsi régi sablonos tucatfilm, mindenki döntse el. A sztory nem fogott meg, egy két látványos jelenet odaszegez, de a sablonos kiszámítható mozzanatok érdektelenné tettek iránta. Az érdekes hogy a fantasy úgy van tálalva hogy vé... Több

2020.03.07 drg0602

Nem olyan nagy szám, de azért nem is olyan rossz alkotás. Vin Diesel alakítása se egy nagy szám. Látványos, csomó jó jelenet, egy egyszerű történet. Egyszer nézhető film.