A szikla

The Rock

2018.03.16 Terminátor6

Volt idő, amikor Michael Bay még tudott rendezni. Ezen kevés filmek közé tartozik 96-ból A szikla, amely véleményem szerint a rendező legjobb munkája. Az akcióorgia mellé sikerült érzelmeket csempészni, amiknek súlyát csak fokozza Hans Zimmer remek ... Több

2015.07.24 rhamus

Szuper volt, jó kis szórakozást nyújtott nekem így semmi esetre se bántam a film megnézését. Aki vevő erre a stílusra annak mindenképpen megéri megnézni, mert semmit se veszíthet vele.

2016.06.11 Mulds

Ez a film nem okoz maradandó élményeket az lehet de ettől függetlenül egész tűrhető. Erős közepesnek állítanám be. Némi kis gyengeség felfedezhető benne ennyi.

2016.10.13 tiszaizsofi

Elismerem hogy a film nagyon jó, a karakterek kitűnőek benne, mégsem bírtam végignézni mert számomra túlságosan kegyetlen és szókimondó, a durva jelenetek mély nyomot hagytak bennem negatív értelemben...

2015.06.04 sonyxxx

Ez egy nagyon izgalmas, feszültséggel teli film volt igazán jó színészi teljesítményekkel, és talán az filmtörténelem egyik legjobb üldözéses jelenetével, amit a történet helyszínei tovább fokoztak.

2016.10.24 Manson

Összetett, komoly film, amiben vannak fordulatok és minden perce izgalmas. Jól összerakott film, komoly és profi színészekkel. Agyalós, elgondolkoztató, szövevényes.

2015.08.22 Norcsi59

Hozta azt amit egy jó thrillertol elvárok: Izgalom és érzelmileg megfogó események. Ajánlom az igényes összetett filmek kedvelőinek legalább egyszer megnézni.

2018.08.06 varkonyiildi

Ütős, kemény film, briliáns szereposztással. Elsőosztályú a sztori. Nagyon pörgős film, a lényeg nemcsak a látvány, hanem a több szálon futó történet, az összefüggések.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Csupa jó színésszel teli, izgalmas akciófilm profi színészi alakítással. Annak ellenére hogy nem mai film ma is megállj a helyét. Szórakoztató és izgalmas.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Ki gondolná erről az idétlen langalétáról - Nicholas Cage - hogy akár egy kőkemény akciófilmben is megállná a helyét, pláne képes megmenteni egy várost a biztos pusztulástól. Sean Connery ugyan lassan elbotorkálhatna nyugdíjba, de még egy utolsó nagy dobás kijött! :)

2015.11.14 prof.zoltan

Életem egyik első mozis élménye, ami nagyon meghatározó lett számomra! A mai napig kedvenc filmjeim közt tartom számon, mert ennél jobb akciófilmet nem nagyon csináltak! A zenéjét a mai napig dúdolgatom (amit persze megvettem még anno CD-n), igazi kl... Több

2015.02.03 baloghadyka

Az akciófilmek kedvelőinek ez alapműnek kell, hogy legyen. :) Pörgős, izgalmas és az alakításokra sem lehet panasz.

2015.03.18 kaibence

Az egyik legjobb akciófilm, Sean Connery nagyot alakít benne.Pörgős a végén sem laposodik el. Mindenkinek illik legalább egyszer megnézni.

2015.02.21 gyuszamen73

Nálam a Szikla minden idők legjobb akciófilmje, az Ál/Arc-al karöltve. Próbáltam belekötni de nincsen mibe. Kiváló tempó, remek történet, vágás, Bayre jellemző zseniális képi megoldások. A zene valami fantasztikus lett, kellően pergő, ugyanakkor érze... Több