A szökés

Prison Break

2016.08.03 Syracuse

Leggagyibb sorozat evör. Sajnos csak az első rész és nem a trailerek után kaszáltam, pedig már akkor tudtam, hogy bármelyik 5 éves gyerek értelmesebb ötlettel rukkolna elő. Ha poénra vennék, még jó is lehetne, de így...

2016.04.26 HanGa

Összességében nagyon szerettem, amikor ment. Meglepő volt fordulatos, egyedi és izgalmas. Bár az egész börtönalaprajzot magamra tetoválom a bátyám szabadulásáért egy picit túlzásnak érzetem!

2019.01.04 szabomarc

A kedvenc sorozatom. Nagyon hosszú, de végig leköt, nem lesz unalmas. Jók a színészek, jók a karakterek, jó a történet. Nem hinné az ember az alapszituációból, hogy ez bontakozik majd ki belőle. Ajánlom mindenkinek!

2020.10.08 HannaK

Kemény sorozat volt. Meddig menne el az ember egy szerettéért. Tetszettek a karakterek, főként a főszereplő testvérpár kettőse volt erős.

2017.08.01 czigler.nora

Kicsit már elhúzták a végére, mint a rétestésztát. Nagyon jól indult, de szerintem kicsit túl lapos lett. A szereplő válogatás jó volt, a színészek jól alakítanak.

2015.11.02 Niki18

Korábban nagyon vártam, hogy elinduljon ez a sorozat és megérte ennyit várni, mert szerintem nagyon jól összerakták. Izgalmas volt végig. Nagyon imádtam.

2018.11.13 roben2112

Imádtam, de csak az első 2 évad ami teljesen lehengerelt a 3. 4. Évad azért már hagyott bennem némi csalódottságot. A sorozat hangulata és színvonala csökken ezt főleg a 4. Évadnál lehetett érezni, hogy már inkább csak a bevételszerzés és a sorozat s... Több

2016.04.27 ereln

Meglepő, akciódús, fordulatos, egyedi és izgalmas. Kiemelkedő sorozat, mindenképp megéri végignézni! Nagyon örülök, hogy most jön az 5. évad is, kíváncsi vagyok néhány dologra, mit hogyan fognak megmagyarázni benne.

2018.08.17 authorgirlll

Ikonikus sorozat volt a maga idejében és még ma is sokan emlegetik. Remek látványvilág, jó történet és színész választás is remek. Mindenkinek ajánlom.

2015.05.22 Laci000

Nagyon jó sorozat, a forgatókönyv nagyon jól meg lett írva. A történet izgalmas, fordulatos. A színészek nagyon jók, nekem Wentworth Miller alakítása nagyon tetszett.

2017.10.27 akela70

Aki egy igazi börtön-filmet akar látni, az nézze meg az "Oz" sorozatot: https://www.mafab.hu/movies/oz-238715.html

2015.12.30 esfworld

Egy szóval le lehet írni a sorozatot: Tökéletes. Minden része egytől-egyig izgalmas tele csavarral és akcióval, szóval amikor megtudtam, hogy 2016. márciusában jön az 5.évad nagyon bezsongtam és végig is néztem újra a sorozatot, amit amúgy fél évente újranézek.

2017.01.11 tamas84 Nézhetetlen

ELéképesztően népszerű volt mindig, és ez ezután is így lesz. MIndez nem hiába. Elképesztően jól van kitalálva és megcsinálva is.

2016.06.16 Edeske

Egy átlagfos sorozathoz képest sokkal érdekesebb, színvonalasabb és izgalmasabb. Kategóriájában átlag feletti. Minden része izgalmas, magával ragadó! Nekem bejött!