Ace Ventura - Állati nyomozó

Ace Ventura: Pet Detective

2019.02.16 szabomarc

Jim Carrey egyik legbetegebb filmje szerintem, néhol már inkább ízléstelen, vagy undorító, mint vicces. Ettől függetlenül sok poénon lehetett nevetni, de vannak ennél jobb filmek.

2020.10.05 belavagyok

Akárhányszor meg tudom nézni a filmet és az a csodás benne, hogy mindig vicces. Jim Carrey egy álla, de tényleg.

2018.07.16 czerik

Jim Carrey főszereplésével nem is lehet mást várni ettől a filmtől. Zseniális!

2022.11.12 picurka

Vicces és szórakoztató film, nekem tetszett.

2021.10.26 szoljhozzam

Jim Carrey egyik legjobb vígjátéka. Eszementül humoros, és a történet is aktív.

2018.03.23 NFG

Jim Carrey egy nagyon remek színész, aki úgy illett ebbe a szerepbe, mint senki más! Vicces és szórakoztató film! Az "akciók" esetlenek, komolytalanok, de ettől lesz élvezhető!

2024.02.17 Schumy1

Jim Carrey neve egybeforrt ezzel a filmmel, ráírták, az biztos. Nagyon jó, humoros, beteg, szórakoztató.

2016.09.07 a-arnold

Egy igazi klasszikus vígjáték, sok poénnal, rengetegszer láttam, szerintem a vígjátékok között kötelező darab... A borítóképen olyan Jim Carrey, mint Szipus Alfonz :))

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Jim Carrey tökeletes szerepe a gumiarcú bolond állatnyomozó. A humor összes verziójával el, egy pillanat nyugalma sincs a nézőnek. Nem kell többet várni a filmtől mint ami, de azt tökéletesen hozza.

2015.11.01 Niki18

Zseniális ez a vígjáték. Ace Ventura azaz Jim Carrey hatalmasat alakít ebben a filmben. Bár lehet elfogultság miatt, de nekem egyik legkedvencebb filmem tőle ez.

2020.08.24 sammy88

Mindigmegnézős

Ace Ventura karaktere a vígjátékok egyik ikonikus darabja, ami Jim Carreyvel egyolvadva igazi remekmű. Végtelenül egyszerű, úgymond agyament sztorit úgy felépíteni, hogy ez igazából fel se merül senkiben hiszen maga Ace egyszűren megragadja ez embert és humorával a film végéig el sem engedi. A magyar szinkron és szöveg külön dicséretet érdemel.

2018.02.03 zsani

Számtalanszor meg lehet nézni ezt a filmet, még akkor is mindig vicces marad. Jim Carrey az egyik kedvenc színészem, nagyon jól alakít ebben a filmben is.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó humor, szórakoztató film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.

2017.06.05 szkodvig

Nagyon bejön az egész karakter és Jim Carrey alakítása kiváló,de tényleg! Hatalmas poénokkal,a mai napig bármikor szívesen megnézem. A második résszel együtt az egyik kedvencem.