Ál/Arc

Face/Off

2017.06.23 timar88

Zseniális film, végig fenntartja a feszültséget, sok akcióval. A két színész, John Travolta és Nicolas Cage egyik legnagyobb játékukat nyújtják a filmben.

2015.02.04 Vitya

Többször láttam és véleményem szerint nagyon izgalmas jó film. Nagyon eredeti a tartalom, jók a színészek benne, és izgalmas, fordulatos. Igazi jó akció thrillernek mondanám.

2017.05.30 szkodvig

Brutál jó thriller,hatalmas csavarokkal és kiváló színészi játékkal. Keveslem az IMDB általi 7.3-at. Érteni kell ezt a filmet,nem könnyen emészthető de meleg szívvel tudom ajánlani.:)

2015.11.01 [email protected]

Mind a két színész elképesztően profin alakít a filmben aminek következtében egy remek akciófilm kerekedett ki belőle cselekményes jelenetekkel, fordulatokkal és pörgős történésekkel.

2015.06.05 Tomi

Egészen jó a film, az arc csere elég ötletes és fordulatos történetet hoz magával. A színészek jók voltak. Nikolas Cage egyik jó alakításai közül van.

2018.01.12 Lord British

A klasszikus Nicolas Cage-akciótrilógia (Face/Off, Con Air, Rock) talán legjobb darabja, pörgős, akciódús, és Cage itt mutatja meg igazán, meddig is képes feszíteni a színészkedés határait ( a papos-headbanges jelenet a mai napig abszolút favorit!). ... Több

2016.11.14 goat2000

Egyedi története van a filmnek, a szereplők nagyon jók a feladatra. Nicolas Cage játéka nagyon tetszett, sajnos újabban elég gyenge filmekben játszik, de itt kitűnik a színészi tehetsége.

2017.02.09 Enjoy

Nicolas Cage igazán meggyőzően és hitelesen adja elő a karaktert. Érzelmileg megfogó, lelkileg is mélyreható thriller ötletes, nem mindennapi sztorival.

2016.06.11 Mulds

Igazán tetszetős kis film darab volt. El lett találva benne minden, pár apróbb kis hiba talán akadt, de ez nekem nem tűnt fel mivel nagyon jól elszórakoztatott. Bátran tudom ajánlani.

2015.07.30 Aranyhal

Többször láttam a filmet, de mindig nagyon nagy élményt nyújtott. Egy rendkívül izgalmas, végig cselelkményben gazdag, pörgős film. Többször is nézhető.

2015.06.23 ElfRider

Két nagy sztár játssza a pozitív és a negatív főhőst is. Egy élmény a játékuk. A történet zseniális. Amikor pedig "helyet cserélnek" húh, dobtam egy hátast, nem tudom hogy tudták ezt kitalálni , nagyon izgultam, hogy a jó győzedelmeskedjen.

2017.09.29 koba1996

Olyan érzelmi hullámokat éltem át a film alatt, mint szerintem soha. A dolgok a végletekig fokozódnak, szemérmetlenül túlzásba esnek, ahol csak lehet. A bonyodalom gyakorlatilag tönkreteszi az egész pozitív oldalt, míg a krízis gyakorlatilag mindenkit mérlegre tesz. Egy mestermű.

2017.02.24 Hercegno

Iszonyatosan jó film, akárhányszor megnézem, képes teljesen ugyanazt a hatást kiváltani, mint amit akkor éreztem, mikor első alkalommal láttam. Erre kevés film képes.

2016.10.10 tiszaizsofi

Mindkét karaktert nagyon kedveltem, párosuk még nagyobb garancia a sikerre. Ütős, lebilincselő akció thriller, nem használ sablonokat, elmaradnak a felesleges üresjáratok és jelenetek.