Ál/Arc

Face/Off

2016.10.26 Manfred

Top 10ben van nálam ez a film. Mind a két főszereplőt nagyon profi színésznek tartom. Végig fordulatos, izgalmas film, aminek nem mindennapi a sztorija.

2015.06.04 sonyxxx

Elsőre csak egy tipikus, agyatlan akciófilmnek tűnt, de ahogy mélyebbre néztem észrevettem, hogy ez egy történet veszteségről, bosszúról és egy emberi drámáról. Két nagyon jó színész tehát nem csak hogy egy jó akciófilmet játszik, hanem érzelmes és morális kérdéseket is feszeget.

2016.08.26 GaraiV

Mind a két főszereplő színész a kedvenceim közé tartozik. Nagyon profi színészeknek tartom őket és ebben a filmben sem okoztak csalódást. Izgalmas, fordulatokban gazdag film.

2016.10.15 Manson

Ez a közel 20 éves film igazi klasszikus. John Travolta és Nicolas Cage is megmutatkója igazi színészi profizmusát ebben a filmben. Végig fordulatos, izgalmas film!

2016.07.16 Bog1

Nagyon ötletes és izgalmas kis filmecske. Bár én ezt csak Nicolas cage és john travolta nevei miatt néztem meg de pozitívan csalódtam. Leszögezi az ember figyelmét és nem ereszti. Elképesztő fordulatok és kiemelkedő színészi játék jellemzi ezt a kiváló filmet. Mindenkinek ajánlom.

2016.12.15 Maxima

Nagyon profi mind a két főszereplő. Végig izgalmas, érdekes a film. Fordulatokban gazdag, profi film, profi rendezés. Többször is nézhető klasszikus film.

2015.02.15 Mano35

Igazi jó film, valódi fordulatokkal, egy percig nem unatkozik az ember. Többször nézhető, időálló film.

2016.07.27 Karolyka

Zseniális film. A történet magával húz rögtön és kikapcsolja a való világgal kapcsolatos gondolatokat. Ami jó is egyben, mert ebbe a filmbe bele kell élni magunkat teljesen, olyan részletes és ötletes az egész történet. Újat nyújtott akkoriban és igen hatásvadász is volt olykor.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Mind a két főszereplő színész profin alakítja a karaktert, nagyon fekszik nekik a szerep. Végig fordulatos és izgalmas a film, minden perce leköti a nézőt.

2016.08.17 Macika

Az egyik legjobb thriller. A színészpáros alakítása profi. Ötletes, egyedülálló történet , akár többszöri nézésre is izgalmas, élvezhető film. Kategóriájában átlag feletti, profi!

2015.11.23 Beniko

Ez egy nagyon izgalmas és pörgős akciófilm. Nem kaptafára csinálták, az is biztos. Nehéz elhinni ugyan egy ilyen arccserét, de a filmnek én mégis elhittem.

2016.04.27 Kutyus

A színész páros legjobb filmje. Van egy különleges hangulata a filmnek, ami utánozhatatlan. Végig nagyon lekötött és többszöri nézésre is izgalmas és ugyanúgy igazi élményt adott!

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Én megmondtam, hogy Nicholas Cage-nek jól áll az akció! És még jobban az egykori táncosfiúnak, Travoltának! Együtt pedig zseniálisak egy kissé agyament ötleten alapuló, ám rendkívül jól kivitelezett sztoriban, pörgős jelenetekkel, látványos akciókkal!

2016.03.09 Vibozsofi

Profi színészek, profi rendezés és színészi alakítás, akár többször is nézhető. Minden perce izgalom, magával ragadó dráma és akció film is. Érdemes megnézni, ajánlom!