Ál/Arc

Face/Off

2018.07.08 LionelMessi10

A két legenda zseniálisat nyújt a fordulatokkal és izgalmakkal teli akciófilmben. Minden tekintetben maradandót alkottak, mára szerintem kultuszfilmmé avanzsált. Hihetetlenül ötletes a történet, csak szuperlatívuszokban lehet beszélni erről az alkotásról.

2017.07.29 Lonka

Igazi vérfagyasztó thriller. A története végig nagyon izgalmas egy perc lélegzetet sem ad a nézőnek. Ez az arclevétel és átműtés szerintem egy picit sántít,de mondjuk elhiszem.

2019.04.06 MidoD7

Mi mást várhat az ember egy filmtől, minthogy elvigye egy kalandra? Nem tudok rá mást mondani, mint, hogy ez egy marha jó történet, és eseménydús cselekmény jellemzi.

2017.01.17 Gigi

Még a videokazettás korszakból megmaradt gyöngyszem. A videótékában jó sokat kellett várni rá, hogy sorra kerüljünk a kölcsönzéssel :) Egyébként megérte várni, igazán izgalmas, fordulatos film volt.

2023.10.31 Speedy94

Egyedi film

Teljesen egyedi és brutális film jókora adag feszültséggel. A bosszúból és elégtételből kiindulva egy rendkívül csavaros film születik, ahol csak egy győzhet. Travolta és Cage rendkívül nagyot alakítanak. Egy apa küzdelme egy örült terrorista ellen, akin hogy rajtaüss, fel kell venned a személyiségét. Nincs vita, ez a film nagyon közel van a tökéleteshez.

2016.04.16 Zsceeeka

Jóval korábban olvastam a film alapjául szolgáló könyvet , ami nagyon tetszett . Így már valamelyest elvárásokkal néztem meg a filmet, ami elég jó lett, de az alapanyagul szolgáló könyv alapján ezt sejtettem is.

2019.01.02 stomachh

A karakterek kivaloak, a sztori elmes, a megvalositas szorakoztato. Ez egy remek fim!

2020.10.04 belavagyok

Igaz macska egér harc a film. Kőkemény és brutális, olykor meghökkentő. Az picit gyenge lábakon áll, hogy csak úgy átteszik egyik kobakról a másikra az arcot.

2022.03.27 Filmimado

Ál/Arc

Ez a film zseniális. Nemhogy az alapötlet, de minden, ami csak ebben a filmben van. Nem tudok rosszat mondani róla. Nicolas Cage és John Travolta színészi játéka elképesztően hihető - amely persze hozzásegít ahhoz, hogy élvezzük a filmet. A jól átgondolt akciójelenetek mellett még egy kiváló filmzenét és egyedi effektek sorozatát kapjuk. Az első perctől fogva a stáblistáig élvezni tudtam, ez a film egy igazi műremek.

2016.10.11 hell.l

Ez egy akciódús, jól megvalósított film lett.Jók a jelenetek, a színészek is rendben vannak. Elég egyedülálló a témája alapján és ezt nagyon jól meg is valósították.

2017.07.27 czigler.nora

Izgalmas és jó hangulatú, dinamikus film, váratlan fordulatokkal. Szerintem többször nézhetős. A színészek nagyon jól alakítanak, látszik, hogy beleélik magukat.

2021.10.05 CsakEgyCsajszi

Rengetegszer láttam, és képtelen vagyok megunni. Zseniális film, a szereposztás nagyon el lett találva, nagyszerű alakítás. Az egyik kedvencem.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Izgalmas, fordulatos, ötletes akciófilm, többet nem is kell várni tőle. A színészi játék sekélyes, a látványvilág remek, a fordulatok igazan zsenialisak, de egyszeri megnézés után az ember azon kívül h kikapcsolta az agyat a játékidő alatt, semmi mást nem erez.

2018.03.17 Terminátor6

John Woo stílusa elejétől a végéig jelen van a filmben. A lassítások, a különböző kameraszögek csak emelik az akciók színvonalát. Persze ez rosszra is fordulhatott volna, ha nem teljesítenek ilyen jól a színészek. Szerencsére mindketten jól tudták ut... Több