Aladdin és a tolvajok fejedelme

Aladdin and the King of Thieves

2019.07.28 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás volt, de az első mozifilm ellen labdába sem rúg sajnos. Dzsini, Robin Williams hangján itt is zseniális humorú, de ha maga a mese története sablonos, ez sajnos kevés. Egyszernézős így csupán.

2018.04.26 indingo

Az első rész jobban ismert, klasszikusabb. Jobb a története kétség kívül, sokkal több minden történik benne. A látvány és karakterek itt is adottak voltak.

2017.03.18 GedyPapa

Hasonló mint a másik rész, ennek sincs létjogosultsága. De ha már van 2, akkor legyen egy 3. is... Se történetvezetés, se a helyzetek nem olyanok, amelyek indokolják azt, hogy ezt muszáj volt megalkotni..

2015.04.28 Bizsu82

Számomra mindig ez egy különleges mese volt , a szereplők karaktere, megjelenése is különleges. Gyerekkoromban nagyon szerettem és szerintem a mai gyerekeknek is szórakoztató, sőt a legtöbb mai meséhez képest sokkal jobb.

2015.07.26 one1970

ALADDIN fan vagyok :D Az összes részt láttam már tízezerszer :D ha nem többször. Imádom :D a karakterek, a történet, a zene.. Minden 5/5 :) nekem a szinkronhangok is nagyon tetszenek, csak ajánlani tudom!

2017.09.30 koba1996

Sajnos annyira nem ragadott meg, mint az első kettő. Nem épült ki korábban hiány azt illetően, hogy vajon ki Aladdin apja, így nem is ütött akkorát a dolog.

2016.02.28 Kicc

Az eredeti Aladdin a nagy kedvenc, de ezt is szeretem. Érdekes (és kicsit hihetetlen), ahogy hirtelen feltűnik Aladdin apja, az ember meg csak les, hogy hogyan-miért-mikor? Tetszett, milyen ügyesen van beleépítve a Midász-mítosz, adott egy érdekes csavart a mesének!