Egy igazán csodás nap

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

2019.10.28 VvV

Az előzetesben mindent ellőnek. Erőltetett az egész, nem életszerű.

2017.04.12 indingo

Az előzetes alapján egy jó értelemben vett káoszra számítottam, de csalódnom kellett mert eléggé fejetlen volt az egész történet. Nem találtam elég viccesnek sem.

2018.04.24 TomÁcs

Nincsenek benne nagy megállapítások, hatalmas egymásra találások és életbölcsességek, d egy kedvelhető film. Nem kell rajta sokat gondolkozni, csak beszippant 90 percre.

2017.07.30 Lonka

Örülök, hogy nem fordították le szóról szóra az eredeti címet. Egynek elment a film, de nem vágyom rá hogy újra megnézzem. Eléggé közepes, sablonos film.

2016.09.17 HannaK

Voltam benne megmosolyogtató jelenetek, de én egy picit többet vártam azért.

2016.10.13 Hablaty

Erőltetettnek érzeetm, egyszer meg lehet nézni, de nem nagy durranás. A trailer sok mindent elárul.

2017.03.12 clay00

Célját elérte: kis bugyuta, de annál viccesebb, "agy kikapcsolós" családi vígjáték! Néha ilyen is kell, de azért ejnye-bejnye Disney többet várunk tőled!

2017.01.08 holnaputan

Aki az eredeti címet adta neki, na az se volt normális. Az előzestben kábé mindet elmondtak, elég szenvedés a film sokkal többet és jót vártam tőle.

2016.10.26 malnaturmix

Valami nagyon vicceset és átütőt akartak a készítők, de nekem annyira nem jött be.

2016.02.22 BlaBlaBla

Az előzetes alapján jobbra számítottam, de egyszer meg lehet nézni. Vannak benne vicces és kicsit unalmasabb jelenetek is. Talán a filmben a történet vezetése még a legérdekesebb.

2018.11.01 P

Erőltetett, humortalan, kiszámítható az egész. Talán egyszer ha nevettem az egész film alatt, de kész időpocsékolás volt az egész. Ha valaki nehezen alszik el, annak ajánlom, aki szórakozni szeretne, annak nem.

2019.08.28 atombence

Terrible, Horrible, Very Bad.... or not?

Az egyik kedvenc vígjátékom 2014-ből! Csak ajánlani tudom!

2015.03.17 Phalanx

Kellemesen szórakoztató vígjáték, egyszer bőven nézhető. Esti programnak otthon ideális, de azért többet nem szabad tőle várni.

2018.07.14 Gwen_mot

Egy kicsit a 90-es évek családi vígjátékait idézi nekem, de a jobb fajtából. Rég láttam már hasonlót, kellemes meglepetés volt.