Hull a pelyhes

Hull a pelyhes

Jingle All the Way
VvV

Egy édesapa megígéri, hogy fia karácsonyra Turbo Man figurát kap. A gond csak az, hogy minden kisgyerek ilyen játékot szeretne, a boltokban pedig már minden darab elfogyott. A hősies édesapa mindent megtesz, hogy beváltsa ígéretét, ezért keresztül szeli a várost, hogy megszerezze fiának a hőn… Több

Premier (HU): 1996.12.12.

2022.12.05 Lóri Ádámcsik

Top10-es karácsonyi mozi

A legjobb karácsonyi filmek toplistáján a helye ennek a mozinak. Kicsit gagyi itt-ott, kicsit limonádé, de kétségkívül szórakoztató. Nagyon jól tükrözi, hogy mennyire materiális lett a világ, de kétségkívül azt is, hogy mennyire szeretnék a szülők, hogy a gyerekük örüljön és boldog legyen.

2021.12.20 VvV

Arnold Schwarzeneggertől teljesen távol áll a karakter, de mégis működött a film. Egy édesapáról szól, aki mindenre képes azért, hogy kisfiának örömöt szerezzen karácsonyra.

2017.04.18 indingo

Párszor láttam, mert még talán ez volt az utolsó VHS, amit megvettünk. A karácsonyi forgatag és fejetlenség az ami tetszett benne és a története is helyes.

2019.12.28 HE7EDIK

Kellemes kis karácsonyi limonádé, Arnie-nak jól álltak a kevésbé komoly szerepek is, elég csak az Ovizsarura gondolni.

2016.09.29 Greeta

Gyerekkoromban kedveltem, fiataloknak jobban bejön. A története tipikus amerikai, de jó látnia karácsonyi forgatagot.

A film gyártási költsége 60M $ volt és nagyjából ugyanennyi pénzt keresett az Egyesült Államok mozijaiban. Szerző: dulkap

Danny Woodburns első karácsonyi filmje.Szerző: dulkap

Arnold Schwarzenegger és James Belushi második lakalommal szerepeltek együtt egy filmben az 1988-as Red Heat után.Szerző: dulkap

Turbo-Man vörös ruháját a DC Comic szuperhősének, The Flash-nek a ruhájáról mintázták.Szerző: dulkap