Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

Captain America: The First Avenger

2015.01.30 b.szenti007

Végre belekezdtek a marvel ős elemeinek bemutatását, mint az amerika kapitánya, iron man és thor. Jó film és érdemes megnézni. Mindenkinek kellenek a hősök.

2015.03.30 R

Szerintem jól sikerült ez a film bár a 2. része sokkal jobb lett. Engem lekötött. Érdemes megnézni, nagyszerűen alapozták meg a karaktert, erre lehet építeni!

2015.01.27 Márk

Izgalmas film, jól felépített, a főszereplő remek egyéniség!

2016.01.05 Marcello

Nagy jó film Chris Evans tökéletes ehezz a szerephez. A főgonosz is jó. Szeretem Amerika Kapitány karakterét. Kőtelező mindenkinek a film megnézése!

2016.05.14 Misiszalanics

A Marvel legjobb karaktere szamomra Amerika kapitány! Minden részét imádom de ez a kedvencem, vicces es nagyon izgalmas is

2021.05.23 Zsolt384530 Nézhetetlen

Agyatlan ostobaság... Szánalmas.

2016.11.05 NED

Képregény, főként Amerika Kapitány mániákusként nehéz nem elfogultan néznem. Mégis így átgondolva ez a film akkor is a kedvenceim közé tartozik. Chris Evans mintha erre a szerepre (is) született volna. Szerintem a Marvel visszatudta adni a korának me... Több

2016.02.09 FergetegFrici

bár sok kritika érte sztem teljesen jól felvezették a karaktert számomra nem egy "libabőrös" jelenete volt:)

2015.10.03 Sziszi

Az Amerika Kaptiányban az az igazán üdítő, hogy míg a képregények csak propaganda célokat szolgáltak, a film készítői valód karaktert adtak Steve Rogersnek. Rendben, a kapitány továbbra is az amerikai zászló hordozója, de hát ez a képregény öröksége,... Több

2016.02.11 feherjovi

Amerika Kapitány eredettörténetét mutatja be. Nekem az eleje kicsit lassú volt. A Vörös Koponya remélem még visszatér.

2016.02.09 Darth53

Sosem állt közel hozzám Steve története,személyisége,de pozitívan csalódtam benne. Szerintem egy remek eredet sztorit kapott szeretett Kapitányunk. Marvel fanoknak kötelező,de aki csak egy kis kikapcsolódásra vágyik,annak sem utolsó darab. :D