Apafej

Big Daddy

2015.02.14 lombaresztii

Szerintem ez egy nagyon jó kis film, nekem tetszett. Egy jó kis kikapcsolódás, akárhányszor meg tudom nézni, ajánlom mindenkinek. :)

2018.10.14 dannab24

Adam Sandler a kedvenc színészem, ez az egyik legjobb filmje. Sok benne a humor, a kisfiú is aranyos. Szerethető film, többször láttam már és ha valahol belefutok, a mai napig meg tudom nézni.

2015.03.19 Vanessa

Sablonos amerikai vígjáték, sablonos poénokkal. Sandlertől erre számítottam. Nem ragadott meg.

2015.03.01 szlica

Akárhányszor megnézném. Vicces, kicsit elvetemült, de iszonyatosan szórakoztató. Ahogy a kisfiú lassan megkomolyítja a pasit. Bár a végén másra számítottam, de még ezzel a ki csavarral is nagyon tetszik. Búvár Benőt pedig sose fogom elfelejteni szerintem

2015.02.21 Vica

Szeretem ez a filmet :) Aranyos a sztorija és a kisfiú is cuki benne. Bármikor megtudnám nézni :) Remek kis vígjáték!

2015.02.19 gotencha

Nagyon aranyos, szerethető film, vicces, cuki röviden, tömören. Igazi klasszikus, egyszerűen kihagyhatatlan!

2014.11.30 FunBoi

Hihetetlenül aranyos film, akárhányszor meg tudom nézni, mindig felvidít. Nagyon vicces, és a gyerek meg nagyon aranyos. Egyszerűen tökéletes családi vígjáték. Persze egyszerű, és nincs olyan hűde nagy mondanivalója (persze van neki), de családi kikapcsolódásra pont tökéletes.

2014.10.13 nándi99

Rohadt nyálas ez a film, és tudom, hogy ez még Adam Sandler jobb korszakából van, ami viszont sajnos Adam Sandlerről árul el sok mindent. De hogy ennél giccsesebb, amerikai befejezést (SPOILER, ha ebből nem jöttetek volna rá) nem is lehet a végére te... Több

2015.09.20 zabosa200

Szerintem nagyon jó film láttam már rengetekszer és nem tudtam meg unni még. A mondani valója és a történet nem nagy duranás, de szerintem hatalmasak benne a poénok. Egy esti mozizáshoz tökéletes választás.