Bosszúállók: Ultron kora

Avengers: Age of Ultron

2015.05.11 Milanman

Az első rész hatalmas elvárásai után, amivel sikerült megalkotni a tökéletes Marvel popcorn képregényfilmet, várható volt, hogy az Ultron kora 100 %-ig nem fog tudni felnőni a várakozásokhoz. Ez részben így is történt. A látvány és az akció (bár talá... Több

2016.07.25 Leilani

Az egyik kedvenc Marvel filmem. Nagyon izgalmas a története, teli van fordulattal. A cselekmény akciódús. A színészek remekül alakítanak és nem utolsó sorban a látványvilág magával ragadja a nézőt. Mindenkinek ajánlom. Érdemes megnézni.

2015.05.10 Curacao86

A film hozta a formáját, minden elemével együtt. Sem jobb, sem rosszabb nem lett, mint az előző rész. Megvan benne minden karakter, amit csak el lehet képzelni , akik kellő képpen hozzá teszik a magukét, de újat már senki nem képes mutatni. Néhol una... Több

2024.02.28 Ursus Arctos

A kedvenc szuperhősök akcióznak

Újranézve kedvenc Marveljeimet, az Ultron kora kicsit átértékelésre került nálam: feljebb jött a Thanos-részek (Bosszúállók 3-4) elkészülése után. A harmadik rész (Végtelen háború) csettintéses jelenete kiakasztott, és hátrébb tette az egész epizódot. Így az Endgame utáni legjobb most az Ultron nálam. Akad benne sok poén, rengeteg grandiózus küzdelem, párharc, látványos scene. A kedvenc szuperhőseim mind kapnak elég játékidőt: Amerika Kapitány, Vasember, Thor, Natasha, Clint, Vanda. Értékelés 4,5 csillag.

2017.01.01 Scramananga

Eleinte nem tetszett, de jelenleg már, egy teljesen korrekt filmnek mondanám. Újra összejön a csapat, megint lazák...De a történet, lecsupaszítva, szinte ugyanaz, mint a Bosszúállóké. Csak az ellenség más. Az új karakterek viszont jól be lettek vezet... Több

2021.02.25 moviemafia

Ezt a részét a Bosszúállóknak személy szerint nem tudom 4-5 csillagosra értékelni. Nekem nem igazán jött át ez a mesterséges intelligenciás, Ultronos vonal, bár ettől függetlenül ez a rész is hozta a megszokott Marvel minőséget, mellesleg új bosszúállókkal is bővült a csapat.

2018.03.31 NFG

Én őszintén fájlaltam, hogy Loki kimaradt ebből a részből! Amúgy viszont egy nagyon klassz rész lett, ami nem maradt le az előző Bosszúállók-tól! Sőt! Még meg is kockáztatom, hogy jobb lett!

2016.05.07 hell.l

A tavalyi év leglátványosabb filmje, legalábbis számomra. Nagyon jók lettek az új karakterek is. Leginkább Vision fogott meg közülük. Jó ötletnek tartom az Inhumans-k megjelenését is a filmben.

2016.07.07 sz.marci

Az első film nyomába nem érhet, de akkor is zseniális film. Igazából nem tudott sok újat mutatni a többi szuperhősfilm mellett,de itt egy kicsit más volt a felállás, hiszen az egyik főszereplő hozza létre a fő gonoszt. Ez már magában egy jó kis sztor... Több

2015.05.23 Nathan03

Nagyon jó lett a folytatás.Igaz, hogy semmi újat nem mutat de szórakoztató a film, jó poénok, még mindig remek karakterek, jó látvány holott néhol kicsit a CGI jelenetek kicsit furcsák de el lehet tekinteni felette. De hát ez egy szuperhősfilm úgy is kell felfogni.Aki Marvel rajongó ahogy én is, annak biztos tetszeni fog.

2017.07.31 czigler.nora

Szerintem sokkal unalmasabb, mint az első rész, talán volt, hogy még unatkoztam is rajta. Az elsőt imádtam, de ezt vhogy mégsem tudtam. Lehet Loki miatt :(

2019.04.29 iq.csabi

Nagyon erős film és ami a legszebb, hogy Tony Stark már ebben a részben valamilyen szinten előre lát a végjátékba. Nagyon erős film, és ami a Szokoviában történt, sokszor elő fog még kerülni a későbbiekben.

2015.09.01 Ragemarci

Nem tudta megugrani a cápát, de azért igényes, akciódús, humoros. Wheadon trollkodása Sólyomszemmel külön kiemelendő.

2017.01.22 Olivér Rózsa

Nem lett olyan jó mint az előző bosszúálló film de megéri megnézni. Mondjuk sok kérdés felmerült bennem hogy ezt mért így? meg hogyan? Ami kicsit kizökkent de azért túl lehet tenni ezen.