The Wolverine
JRD

Farkas (Hugh Jackman) különleges képességének köszönhetően nem öregszik, sebei azonnal begyógyulnak. A vad és meggyötört férfi magányosan él az erdőben, de egy régi ismerős meghívja őt Japánba, ahol felajánlják neki, hogy halandóvá teszik. Logan elutasítja az ajánlatot, azonban frucsa… Több

Rendező: James Mangold
Forgatókönyvíró: Mark Bomback, Scott Frank
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2013.07.25. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2022.06.07 JRD

A legjobb Farkas film. Árnyaltabb, összetettebb. Kifejezetten tetszett, hogy Japánba helyezték a történetet. Jackman talán karrierje egyik legerősebb alakítását nyújtotta ebben a filmben (pedig volt sok jó). Érdemes megnézni, akár többször is. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.01.19 mamiéstöti2

Az X-men filmek kiegészítő története, melyet érdemes megnézni még azoknak is akik nem szeretik a szuperhős filmeket.

2017.12.23 Deku

Hugh Jackman bitang nagy volt ebben a részben. Na ez már igazán belevaló, használható és kedvemre való volt. Nem hinném, hogy ebből többet ki tudtak volna hozni. Megérte a pénzét, amiért elkészítették mert ez egész erős kis film.

2021.03.18 Eastern79

Farkas és ninják

Az X-Men filmek váltakozó minőséget képviselnek, ettől függetlenül az egyik kedvenc képregény-adaptációm a franchise. Mind közül a Farkas történetei sikerültek a legjobban, és azok közül is kiemelkedik ez a japán kaland. Látványos, jól összerakott, pörgős akciómozi lett, annak is jó szívvel ajánlom, aki nem rajong a mutánsokért.

2015.07.26 kabel

Talán a második vagy harmadik leggyengébb X-Men filmnek számító Farkas, nem ad semmi újat a szériához. A Japánban játszódó történet semmilyen szinten nem volt érdekes vagy izgalmas, a történet vége pedig annyira közhelyes és klissés volt, hogy csoda,... Több

A film költségvetése 120 millió dollár volt.Szerző: Bob

A filmet eredetileg Darren Aronofsky rendezte volna, ám családi okokra hivatkozva otthagyta a produkciót (mások szerint viszont az igazság az, hogy a stúdiónak nem tetszett, hogy Aronofsky R-besorulású filmet akart készíteni).Szerző: ArpiHajdu és Réci

13 hetet forgattak Ausztráliában és 4 hetet Japánban.Szerző: VFTS

Hugh Jackman hatodik alkalommal bújt Logan/Farkas szerepébe.Szerző: VFTS