Az éhezők viadala

The Hunger Games

2015.04.01 csusza

Az tény, hogy ennek a filmnek nincs üzenete, de nem is volt célja. A film nagyon szórakoztató, izgalmas és egy utópisztikus világot ír le. Nem tartozik a kedvenc filmjeim közé, én jobban szeretem a nagyobb kaliberű drámákat, fordulatos filmeket, de ez a film egy jó film, egyszer mindenféleképp megnézhető.

2015.03.02 nitus2006

Imádom! Imádom és imádom! Végre egy remek film. Nagyon jól választott főszereplő, izgalmak, akció, kaland. Van szív és lélek is benne! A látvány sem utolsó. Lehet izgulni, sírni, nevetni rajta. Imádom szereplőket, nagyon jó film csak ajánlani tudom!

2015.02.25 *zsanka

Ez a rész a kedvencem! Nagyon szuper lett szerintem, nagyon szeretem. Milliószor meg tudnám nézni. Nagyon jó effektek, látványos kidolgozás. Kár, hogy Liam Hemsworth nem kapott több szerepet :)

2015.02.11 pillacica7

Nagyon tetszett a film, pedig általában nem kedvelem ezt a műfajt. A látvány és a jelmezek is nagyon jól illettek a szereplőkhöz. A második része is jól sikerült. Igaz a könyv, mint általában többet ad, de összességében nagyon jól sikerült! Többször meg lehet nézni! Imádtam!

2015.02.03 mobilman89

Nagyon jó sztori, Jennifer Lawrence remekül alakít, de a többiek is hozzák az elvárt szintet. Izgalmas, pörgős, nekem bejött.

2015.01.31 sinkotiborne

Nagyon szórakoztató film volt! Először tartottam tőle, hogy nem fog tetszeni, nem akartam megnézni mert a fantasztikus filmeket nem nagyon bírom. Szerencsére megtettem és mondhatom nem bántam meg. Sőt!

2015.08.06 teado

2015.03.13 galambi

Ez az egyik kedvenc film ebben a stílusban. Nagyon jó a színésznő, tökéletes választás volt. Szépen ki van dolgozva a történet, a karakterek és az egész világ. Engem teljesen magával ragadott, nem is tudok rosszat írni róla.

2015.03.09 mártilány

A film elég lassan kezd és a fele, ha nem több, csak arról szól, hogy bemutassa a nézőknek a főszereplőket és a társadalmi helyzetet. Viszont a karakterek nem fejlődnek semennyit. A főszereplő már az elején is nagyon kemény csajnak volt bemutatva, és... Több

2015.03.08 meditke

Teljesen új világot és filmművészeti műfajt teremtett. Nagyon jó alkotás remek szereplő gárda.

2015.01.31 retine43

A film látványos akciófilm. És ha volna is mondanivalója vérbefúl.

2015.03.28 MMarko22

Nagyon jó film, remek színészi alakításokkal. Szuper zenékkel és fantasztikus látványvilággal.

2015.02.23 joker

Nagyon szórakoztató film volt! Először tartottam tőle, hogy nem fog tetszeni mert a fantasztikus filmeket nem nagyon bírom. Szerencsére megtettem és mondhatom nem bántam meg. Sőt! Rég nem láttam hasonló filmet sem és kifejezetten tetszett! Sok helyen... Több

2015.01.30 DorinaBakos

Nagyon jó film! Az első részét moziban láttam és nagyon megfogott!!! :) Bár tudom hogy van több része is már, de még egyiket sem sikerült megnéznem. Kicsit félek, hogy a bennem megmaradt jó emléket elvenné. Mindenből az első a legjobb, én úgy gondolom! De valahogy mégis visz a kísértés...meg fogom nézni a többit is!