Az elnémultak

The Quiet Ones

2016.07.09 kuba.pal

Viszonylag unalmas, összecsapott film volt, közel sem olyan jó, mint a démonok között, a színészek nagyon semmilyenek, és a rendezőnek sem sikerül igazán fenntartania a feszültséget. Azt mondanám, eléggé közepes mozi, de akiket az ilyesmi érdekel, talán megtalálhatják benne a számításaikat. Nekem nem sikerült.

2015.05.31 smith

Inkább a thriller kategóriába sorolnám mint a horrorba. Sok hasonló témájú film készült mostanság, így nem sok jóra számítottam. Az első felében be is jött az aggodalmam, kicsit unalmasan indult, és sejteni lehetett, hogy milyen történések lesznek. A... Több

2015.06.01 *tünde

2015.05.29 *bella

A kicsit több, mint másfél óra alatt bealudtam vagy ötször. Gyenge történet. Nem a kedvencem, az már biztos.

2015.05.11 july

Elcsépelt, üres a történet, sok az átvett elem más hasonló filmekből, például a Démonok között -ből. A karakterek viszont jól megírtak. Inkább krimi mint horror.

2016.02.22 Holló

Volt benne jó pár izgalmas, hátborzongató jelent, összességében szerintem megéri megnézni a horrorrajongóknak, még akkor is, hanem egy igazi mestermű, végső soron eléri, amit akar. A végén pedig csak az számít, milyen erősen szorítjuk a párunk kezét,... Több

2015.02.25 mambi985

Voltak benne izgalmas jelenetek. A kicsit több, mint másfél óra alatt bealudtam vagy ötször. A párom felkeltett, de körülbelül ahogy átöleltem abban a pillanatban vissza is aludtam. Gyenge történet, gyenge alakítás a színészektől. Nem lesz a kedvencem, az már biztos.