Az utolsó cserkész

The Last Boy Scout

2023.11.06 Speedy94

Legjobb haverfilm

Egyszerűen ez a világ legjobb haverfilmje, és talán Bruce Willis legjobb alakítása. Jóféle beszólások. Remek és akciódús cselekmény. A végén a helikopteres kivégzés pedig brutális és látványos. A szinkron pedig még nagyobb löketet ad az egész filmnek. Előkelő helyen szerepel a kedvenceim közt.

2018.01.11 HE7EDIK

Kultfilm. Egyik kedvenc jelenetem mikor a kezdéskor a néger befenyített focijátékos fejéhez emeli a pisztolyt majd benyögi azt a mondatot, ami mindannyiunk fejében megfordul néhányszor: - Szart sem ér az élet. Majd meghúzza a ravaszt. Tony Scott egye... Több

2018.12.06 mamiéstöti2

Bruce Willis legjobb alakítása számomra. Mintha ráírták volna a szerepet. A történet is elég ütős és jó poénok vannak benne.

Damon Wayans talán legjobb filmje, és Berry nagyon jól néz ki ebben a moziban. Igazi szépség. Jó kis akciófilm tele fanyar humorral és szuper akciójelenetekkel. Willis hozza a véres, koszos, másnapos szintet másnapos borostával. Nagy kedvencem. Fej vagy gyomor? Ajánlott.

2015.04.18 Yosihiro

A 90-es évek egyik legsikeresebb filmje. B. Willis óriásit alakít. A történet egy futbalistáról és barátnőjéről szól valamint Willis családjáról. Ebből alakul ki egy pörgős jó kis akció. :) Ajánlom mindenkinek nem fog csalódni. Egy vicces megjegyzés : Ez a film biztosan le fog szoktatni a cigiről !!!! Üdv Yosihiro

2020.12.03 stevepisti

Nagyon nagy film. Ma is bármikor újranézhető, rengeteg jó beszólással, poénnal. B. Willisnek jól állt akkoriban ez a másnapos zsaru szerep. Damon Wayans talán legkiemelkedőbb szerepe. Még mindig kedvenc.

2022.06.30 jakedave

Shane Black?

Sosem értettem miért vannak annyira oda Shane Black forgatókönyveiért, számomra egyhangú, egykaptafa az összes, ha egy filmjént láttam, mindet láttam. Gagyi, de szerintem nem a jó fajtából és még érdektelen is.

2022.08.19 Erik Csok

Hamisítatlan 90-es évekbeli akciófilm, olyan vicces jelenetekkel fűszerezve, hogy az leírhatatlan. Aki még nem látta az pótolja, mert nagyon vicces film, és az akciójelenetek is nagyon a toppon vannak. Számomra ez az öreg Bruce Willis legjobb filmje. A szinkront is megemlíteném, mert az se semmi. Egy zseniális film szerintem.

2018.04.05 Milanman

Akcióvígjáték kvintesszencia a 90-es évek elejéről az ereje teljében lévő Willisszel. Mindkét elemében jól muzsikál, igazi kultfilm, a buddy-moviek egyik legjobbja.

2018.08.16 erahurka

Minden idők egyik legjobb akció filmje! Bruce Willis állat, jók az egysorosok, király a magyar szinkron is, egyszerűen bármikor, bárhogy képes lennék megnézni. Talán a játékidőn lehetett volna kurtítani kicsit, de így sem unalmas.

2021.04.09 drg0602

Talán tökéletes?

Nagyon jó film. A színészválasztás tökéletes. Szuper jó történet, jó dumák, sok akció. És máris elkészült a 90-es évek egyik legjobb akciófilmje. Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta, nem fogja megbánni. Részemről 10/10. Zseniális.

2016.12.31 trixxy

Tipikus és klasszikus Willis film, gyerekkorom egyik kedvence. Hosszú idő után mostanában újra megnéztem és meg kell mondanom, még mindig ugyanúgy tudok izgulni rajta és a humoros részek továbbra is megmosolyogtatnak.

2016.11.23 Manfred

Időtálló, klasszikus akciófilm. Jó a humora, vígjáték kategóriában is megállja a helyét, ugyanakkor akciófilmnek is nagyon jó, mert pörgős, izgalmas film.

2016.05.14 Sonny

Klasszikus akciófilm, mégpedig a jobbak közül. Bruce Willis szerintem egy nagyon jó akciószínész volt, mondjuk még a Die Hardban és ezekben, ahol még nem adta el a lelkét a minél látványosabb Michael Bay szuperprodukciókért (az Armageddonra gondolok például).