Az utolsó dal

The Last Song

2023.10.07 Filmbarát73

Na, engem jól megvettek ezzel a történettel! Igazán szívhez szóló alkotás! Zeneileg sem volt hiányérzetem! Szinte tornádóként söpört végig rajtam! Kár lett volna kihagyni!!!

2016.07.25 Leilani

Nagyon megható, érzelmes film, nagyon tetszett, pedig nem vagyok nagy romantikus film rajongó. Miley nagyon jól játssza a szerepét, Liammel nagyon összeillenek. Megható a film végén a dal, melyet az apja helyett Ronnie fejez be.

2020.02.15 indingo

Tipikus Nicholas Sparks történet. Kicsit hatásvadász, de elnézzük neki. A története eléggé kiszámítható, de legalább a dalok jók.

2019.01.19 szabomarc

A romantikus szálat inkább nem részletezném, az nagyon gyenge és nagyon gyerekes lett. Az apa figurája, illetve a vele ábrázolt problémakör viszont nagyon megható, sok érzelmet felkelt az emberben, összességében megmentette nekem a filmet.

2016.07.05 veress75

Sajnos, nem sajnos olvastam a könyvet. Abban minden megvolt, amit egy könyvben szeretnél kapni: vicc, romantika, szomorúság, öröm. Sajnos ami a könyvben nagyszerű volt, azt a filmből mindet kivették. Így nem sok értelme volt számomra a filmnek.

2015.11.12 Adell89

Az egyik kedvenc filmem, többször nézhetős.Nagyon szeretem és itt még olyan bájos volt Miley. Nagyon szép film,bár könyvben is szuper,de teljesen meghatott ez a film,mélyen érint.

2017.12.30 authorgirlll

Iszonyúan sírtam rajta a végén aki leül hozzá készítsen zsepit. Nagyon megható és tanulságos történet amiben meg van az első szerelem és az apai szeretet újjá épülése

2015.05.12 adibandii

Miley Cyrus bebizonyitotta,hogy nem csak énekelni tud,de a színlszkedéshez is konyit.Ő és Liam Hemsworth remek szerelmes párt alkottak.Egy megható,romantikus filmet hozrak össze.Nem vártam se többet se kevesebbet a filmtől.

2016.07.20 Bog1

Igazán klassz kis romantikus keserédes kis történet. Bár én az utolsó pillanatig azt hittem, hogy teljes happy end lesz a végén. Nem olyan régen kölcsön kaptam a könyv változatát is Az utolsó dalnak. Az is nagyon tetszett, sőt a könyv talán részletesebb is volt és sokkal jobban tetszett. Mindenkinek ajánlom.

2019.02.24 CsNika

Bár az alaptörténet egész jó, maga a romantika része konkrétan elrontja az élményt. Ez egy újabb olyan film, aminek főszereplője a kamaszlányok hisztijét ugyan jól tükrözi, de azt nagyjából vonzóként állítja be, ami a full extrás, szőke herceg jelleg... Több

2015.10.20 Pillcsi

Szerintem az egyik legszebb film amit valaha láttam. Először angolul láttam, azóta vagy 4-5X láttam és még mindig nagyon szeretem. Nagyon megható egy film az utolsó fél órát mindig elsírom...könyv is megvan az is jó, de nekem a film jobban tetszett :) Mindenkinek csak ajánlani tudom

2015.02.23 kiscsillag8902

A film második fele fogott meg, szép film, jobbra sikerült, mint vártam. Tartalmas, érzelmes film szép dalokkal a szülő és gyermek kapcsolatát mutatja be.

2019.08.05 Domonkos Tárkányi

A 13 éves húgom a 10. percben bemászott az ágy alá annyira kínos.