Batman Superman ellen - Az igazság hajnala

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016.10.24 Manson

Alapvetően semmi újdonságot nem hozott ez a film. Akciófilm kategóriában nem rossz, de számomra a sztori nagyon laposnak tűnt. A megszokott, sablonos Superman film.

2016.05.04 irodalmialkotas

Jobb az elején letisztázni, a Batman Superman ellen nem egy rossz film, azonban az összevetésnél mégis inkább a negatívumok felé dől a mérleg mutatója. Voltak ugyan jó húzások, mint például a két főhős ellenséges viszonyának oka. Kifejezetten ötletes... Több

2016.08.30 Nnoorraa

Tipikus akciófilm, kb. erre számítottam. Látványos, moziban éri meg leginkább megnézni. A szereplők jók, de engem nem igazán győzött meg a film és a műfajért sem vagyok oda.

2017.02.23 időjós

Elég nagy katyvasz, és valóban egy kicsit vontatott film, mint ahogy azt sokan mondták nekem. Talán a kevesebb ebben az esetben több lett volna, kár érte nagyon.

2016.07.26 Karolyka

Hát ez szerintem nézhetetlenre sikerült. Már már vígjáték kategóriába sorolnám, mert olyan jó röhögtem kínomban rajta miközben néztem. Semmitmondó már már fárasztó. Nem is értem, hogy mit gondoltak a készítők. Egy nagy vicc az egész semmi több.

2019.01.04 Kate Rainbow

Egy teljesen felesleges story

Látványban nagyon erős volt ám mivel Superman valójában nem halt meg, így egy teljesen felesleges film készült el. Véleményem szerint akkor lett volna ennek értelme ha Superman valóban meghal, így láthattunk egy látványban és akcióban dús filmet és pont. :D Kicsit sajnálom, jobbra számítottam.

2016.04.05 Panda

Az az igazság, hogy amennyire beharangozták az alapján jobbra számítottam. Igaz hogy látványos, de a sztori kicsit gyenge, a karakterek viszont jók, de semmi extra.

2016.08.18 Macika

Klasszikus, tipikus akciófilm. A sztorija nem hozott újdonságot a megszokott Batman filmekhez képest, de valóban látványos , pörgős film! Moziban egyszeri nézésre szórakoztató volt!

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Annak ellenére hogy nem vagyok oda az akció filmekért, ez a film bejött, mert annak ellenére hogy igazi akció jelenetekkel teli, van igazi sztorija is és érzelmileg is valamelyest megfogó.

2016.04.01 Cirmici

Erősítem a ,,nem kritikusok,, táborát. Szerintem zseniális volt látványvilágban és szereplőválogatásban is egyaránt.

2017.10.03 Garfbob10

Rengeteg potenciál volt ebben a filmben, végig érződik ez benne, de sajnos Snyderék nem igazán kezdtek ezekkel valamit. A filozófia gondolatok érdekesek, viszont nem dolgoznak velük rendesen, az érzelmes jeleneteket is néha rosszul mutatják be (igen,... Több

2016.04.01 Vibozsofi

Nagyszerű akció, látványos, izgalmas és magával ragadó. Nem véletlen a nagy beharangozás. Végre egy igazán pörgős, jó kis film, a befejezésen lehetett volna még egy keveset csiszolni.

2018.05.09 Onódi Zoltán

Szeretem a szuperhős filmeket. De ez valahogy DC-nek nem megy. Nem a színészekkel van a gond a sztori is jó. De lapos az egész nem pörgős inkább vontatott.

2016.04.18 Kata

Igazából a legtöbb szuperhősös filmet szeretem, de ez nem igazán győzött meg. A legjobb részek Jesse Eisenberg és Jeremy Irons alakítása. A film egész hangulata túlságosan is sötét és a forgatókönyv is elég lapos.