Transformers: Dark of the Moon
Thibo84

Sam, a háborús hős postázóként keresi a kenyerét. Tudomására jut egy titok a Hold sötét oldaláról, és az Álcák újabb gonosz tervéről. Az információ birtoklása végzetesnek bizonyul: Sam célponttá válik és menekülnie kell., és az autobotokhoz fordul segítségért. Fény derül arra, hogy a Holdon az… Több

Rendező: Michael Bay
Író: Ehren Kruger
Premier (HU): 2011.06.29. | HBO Max (2022.12.01.) | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2024.02.01 SzimikeésBéci

A második részhez képest sajnos gyengébbre sikeredett ez a harmadik rész. Emiatt maradt bennünk kisebb hiányérzet, de ugyanakkor lenyűgözött. Talán a színészi alakítások is rontottak a magasra tett elvárásainkon.

2019.04.29 Thibo84

Shia LaBeouf ebben a részben a legkriminálisabb és legirritálóbb alakítást nyújtott. Megan Fox lecserélése is rossz húzás volt. John Turturrot a második részhez képest, és John Malkovich karakterét ebben a filmben szánalmasnak találtam. De végre azt ... Több

2017.09.24 Deku

Ez meg mégis mi a fekete fene? Ennyire elrontani egy filmet nem lehet, de ezzel simán elérték, hogy végtelenül tudjak unatkozni. Nem vártam volna pedig ekkora buktát tőle. Nagy kár.

2017.07.27 Orosz István

Nekem ez a kedvenc részem, itt a legjobb a sztori, az akció jelenetek, tetszik mikor Optimus küzd a küklopsszal. Az a baj az új részekben sajna már nincs meg ez a löket.

2019.04.11 dailyfilmsan

Egyre gyengébb és gyengébb filmek születnek ebből a franchise-ből. Ez a 3. alkalom, hogy Shia LaBeouf a film kedvéért Sam bőrébe bújik, de minden egyes képkockából sugárzik, hogy ezt már nagyon nem akarja. Az első két részhez képest Sam karaktere egy... Több

A film összbevétele 1 123 794 079 dollár volt (imdb.com).

Az előző részekből megismert fontosabb szereplők (Megan Fox kivételével) mind visszatérnek.Szerző: Terminátor6

Megan Fox egy interjúban Michael Bay-t Hitlerhez hasonlította, amin nem is a rendező, hanem inkább Steven Spielberg producer akadt ki, ezért kellett Foxnak távoznia a produkciótól. A színésznő később abban látta az okot, hogy az interjú után nem kért bocsánatot a kijelentéseiért.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A vizuális effektusok vezetője, Scott Farrar szerint az Őrszem fővezér Sean Connery-ről lett mintázva. Az Őrszemtől el is hangzik a "there can be only one", "végül csak egy maradhat" mondat, ami a Hegylakó franchise jellegzetes mondata.Szerző: magyaristvan

Peter Cullen (Optimus hangja) kedvenc jelenete, amikor Optimus találkozik Buzz Aldrin asztronautával.Szerző: magyaristvan