Transformers 3.: A hold sötétsége

Transformers: Dark of the Moon

2024.02.01 SzimikeésBéci

A második részhez képest sajnos gyengébbre sikeredett ez a harmadik rész. Emiatt maradt bennünk kisebb hiányérzet, de ugyanakkor lenyűgözött. Talán a színészi alakítások is rontottak a magasra tett elvárásainkon.

2019.04.29 Thibo84

Shia LaBeouf ebben a részben a legkriminálisabb és legirritálóbb alakítást nyújtott. Megan Fox lecserélése is rossz húzás volt. John Turturrot a második részhez képest, és John Malkovich karakterét ebben a filmben szánalmasnak találtam. De végre azt ... Több

2017.09.24 Deku

Ez meg mégis mi a fekete fene? Ennyire elrontani egy filmet nem lehet, de ezzel simán elérték, hogy végtelenül tudjak unatkozni. Nem vártam volna pedig ekkora buktát tőle. Nagy kár.

2017.07.27 Orosz István

Nekem ez a kedvenc részem, itt a legjobb a sztori, az akció jelenetek, tetszik mikor Optimus küzd a küklopsszal. Az a baj az új részekben sajna már nincs meg ez a löket.

2019.04.11 dailyfilmsan

Egyre gyengébb és gyengébb filmek születnek ebből a franchise-ből. Ez a 3. alkalom, hogy Shia LaBeouf a film kedvéért Sam bőrébe bújik, de minden egyes képkockából sugárzik, hogy ezt már nagyon nem akarja. Az első két részhez képest Sam karaktere egy... Több

2019.08.11 Norbert93

Önismétlés Vol.3

Ez már az a rész volt, amikor várható volt (egyben kínos) az újabb önismétlő alapcselekmény (már jártak a Naprendszer en korábban is és "itt maradt" egy cybertron-i szuperfegyver), ami az amúgy is klisés összképpel rendelkező filmet még jobban a mélybe süllyesztette. Alapvetően másképp, mondhatni lazábban állok egy látványfilmhez, mert ugyebár a látványos CGI jelenetek miatt nézzük őket, de van az a határ, ami alatt már nem tudok komolyan venni egy ilyen filmet.

2019.03.28 harnas1207

Ez az a filmsorozat, amiből 1 vagy 2 rész is bőven elég lett volna. Ezután minden csak felesleges bőrlehúzás, visszatérő gonoszokkal. Látványorgia annak, aki szereti a számítógépes kulimászt.

2023.01.22 drg0602

Na, bepótoltam az számomra elmaradt Tranformers részt. Nem értem ezt a sok elégedetlen, negatív hozzászólást. Szerintem nem rossz ez a rész sem. Igaz, gyengébb, mint az első rész. De látványos jelenetek, jó történet mellett elképesztően akciódús ez az alkotás is. És nekem tetszett hibáival együtt. Értékelés: 8/10

2015.07.22 london2012

A többi részhez hasonlóan ez is kiválóra sikerült mindenkinek jó szórakozást nyújt aki szereti ezt a műfajt és van hozzá fantáziája. Mindenképpen érdemes megnézni.

2016.10.17 hell.l

Ezt a filmet már nem kellett volna elkészíteni. A korábbi sikerek mégis arra késztették az alkotókat, hogy egy újabb filmet rakjanak össze. Ez a film teljesen értelmetlen, még a negyedik részt is jobbnak látom ennél, pedig az rendesen elüt a szériától.

2015.05.18 Balu

Mint a többi Transformers, szerintem ez a film is jó és az irodás jelenet különösen tetszett. Sajnos a filmből nem derül ki, hogy Megan Fox hova lett. Látványos és élvezhető.

2015.02.01 kerilajcsi

Nekem nagyon tetszett a történet, csavaros volt, a poénok is jók voltak, a látványt sokkal jobban meg csinálták mint az előző kettőben, ott a nagyon kapkodós volt a kamera a verekedős jeleneteknél:P a szinkron még mindig borzalmas, szerintem (már boc... Több

2015.10.31 katalin19

Összes rész közül a legjobb. Mindenben veri a többi részt. Modernségben, fantáziában,szépségben, sztoriban, szereplőkkel, kocsikkal,szövegben. Nem a harcon van a fő hangsúly.

2015.11.02 Vivi02

Összes rész közül a legjobb. Mindenben veri a többi részt. Modernségben, fantáziában,szépségben, sztoriban, szereplőkkel, kocsikkal,szövegben. Összeszedett, alapos film.