Becstelen brigantyk

Inglourious Basterds

2015.11.02 [email protected]

Nagyon jól összerakott film rengeteg izgalommal és megfogó, pörgős cselekménnyel. Nagyon izgalmasan mutatja be az adott történelmi kort. Végig lekötött a film.

2016.02.10 norbi0102

Ez hihetetlenül jó. Oda voltam érte teljesen. Nagyon tetszett a film, igazán profi alkotás szerintem. A megteremtett hangulatot teljesen át tudtam venni és ez mindent megér.

2018.03.20 Rendszergizda

Kiváló második világháborús film igaz hogy csak fikció de nagyon ötletes!Remek színészek, de legjobb alakítást szerintem az ss tiszt csinálta! Hibája a filmnek szerintem, hogy rövid én még néztem volna tovább is.

2017.03.06 Hedy0809

A színészek zseniálisak,néha el is felejtettem,h ez csak egy film. Elég erőszakos,itt-ott behunytam a szemem,de valahogy mégis muszáj végignézni. Nem igazán kedvelem a hasonló témájú filmeket,de ez tetszett.

2015.07.14 prongs2001

Na, ez borzasztó. Engem teljesen kiakasztott ez a film, logikátlannak éreztem és a sztori is inkább szétesőben volt. Mintsem hogy összerakták volna egy egésszé… nagyon nem tetszett.

2015.01.28 a.edit63

Nekem tetszett a sztori, a fordulatok, bár a színészek alakítása már kevésbé...

2015.05.20 superxaba

Szenzációs náci-gyalázó filmecske ez, szarkasztikus és mégis vicces, gúnyos és mégis siralmas epizódokkal benne, ahol le is ül pár percre, ott a párbeszédek űzik el az unalmat.

2019.02.06 vyctoria79

Ez a téma remekül passzol Tarantino stílusához, hiszen mesteri az emberi bűn, alávalóság és erőszak ábrázolásban, mindez pedig igencsak jelen volt a II.VH-ban. A háborús filmek közül az egyik kedvencem, meglepően jól hozza Brad Pitt a jó és rossz hat... Több

2015.07.17 rhamus

Számtalanszor láttam már, de egyszer sem találtam benne eget rengető hibát. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad ezt a filmet, ajánlom, hogy mihamarabb pótold. Csúcs-szuper

2015.06.15 fancsi094

Ez a film őrült. Aki egy történelmi filmre számít ne nézze meg, mert minden szabályt gátlástalanul felrúg. Talán ezért tetszett annyira. Tarantino megint ügyesen manőverezik a műfajok között és megint kiváló színészeket választott.

2015.04.23 mimi

Ez Tarantino egyik legjobb, legösszetettebb és legérettebb alkotása.A dialógusok jól megírtak és néhol még egész szellemesek, viccesek is. A legjobb jelenetek természetesen Brad Pitthez és a náci ezredest alakító Christoph Waltzhoz kötődnek. Mind a ketten hatalmasat alakítottak.

2016.04.11 BallEr

Ebben a filmben a helyén volt az egész rendezés és látványvilág. Kedvem lett volna még tovább nézni. Nagyon sajnáltam mikor elértem a végére. Ritka jó alkotás és szemet gyönyörködtető.

2016.04.26 ukla

Tarantino és Brad Pitt tökéletes párosítás.Tipikus Tarantino film ami tele hosszú hosszú beszédekkel.Vérengzős és humoros nagyszerü szinészi alakításokkal egy alternatív múltal ami nem igazán így végződött. Aki szereti az egyedi háborús filmeket akkor ez neki ajánlott darab.

2015.10.16 Blindspot

Nagyszerű lett, néha kissé nehezen emészthető a dolog, de számomra pont ezért volt kedvelhető. A karakterek nagyon tuti módon rendben vannak, arra nem is lehet panasz. Egyszóval imádtam.