Becstelen brigantyk

Inglourious Basterds

2016.09.05 Nnoorraa

Tetszett a film, nagyon jól, hitelesen, profin alakítanak benne a színészek, kiváló szereposztás és profi a rendezés! Izgalmas film! A műfaj kedvelőinek tetszeni fog!

2015.06.10 veszi.peter

Közel sem ez Tarantino legjobb filmje szerintem, de mégis kiemelkedik a hollywoodi alkotások közül még így is toronymagasan. Brad Pitt kiváló színész, mind a Fury-ban, mind itt jól eljátszotta a katonát. A párbeszédek pedig zseniálisan jók, de nem annyira mint a Django-ban.

2015.04.19 KeriPeti

Tarantinonak ez a filmje tetszett a legkevésbé, noha mondom ezt úgy, hogy még egyébként így is egy nagyon jó filmről van szó. Ráadásul olyan színészekkel, mint Brad Pitt és Christoph Waltz, akik mindketten bizonyítják a filmben tehetségüket.

2015.06.01 *tünde

Tarantino klasszikus. Remek történettel és zseniális színészi alakítással. És már csak Brad Pitt miatt is kihagyhatatlan.

2016.01.01 Niki19

Nekem nagyon tetszett ez a fajta háborús feldolgozás. Izgalmas volt, tele kalandokkal, néha egy kis humorral. Érdemes megnézni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016.12.28 Galway

Iszonyatosan király ez a film! Kicsit hosszú, kicsit vontatott néhol, de annyira zseniális, hogy az már fáj. Olyan feszültséget keltett bennem, amikor féltem, hogy lebukik a mozis lány... Nagyon nagyon ajánlom mindenkinek, aki rá tud szánni egy filmre 3 órát, és bele tud helyezkedni, át tudja venni az egész film hangulatát.

2015.01.27 sullerb1022

Több nekifutás után sikerült végignézni, mivel az eleje egész jónak ígérkezett, gondoltam lesz belőle valami. Fél óra után az egész átcsapott zagyvaságba, de a nevetségesebbik fajtába. A szereplők túl játszottak voltak nagy részben, Brad Pitt szerepe egyszerűen béna volt.

2015.10.11 Siriusalias

Sajátos történetével az egyik legjobb II. világháborús film, annak ellenére hogy a történet akár igaz is lehetne, mondjuk ki sajnos nem az. Quentin Tarantino beleviszi a maga stílusát a filmbe, ami amennyire jellegzetes, annak ellenére pont nem válik... Több

2016.02.02 pqrs

Szuper történet, remek karakterek. Aki fel van készülve a történelem meghamisítására és a vérengzésre, az nem fog ezen meglepődni. Christoph Waltz nácija pedig az egyik legjobb az filmtörténelemben.

2015.05.28 *bella

2019.02.13 Nagy Zsolt Nézhetetlen

Egy betépett amerikai tini fantáziája a második világháborúról

Zagyvaság az egész. Azt mondják, azokat szokták csúfolni, akikre irigyek. Ez az örök, "Húúú, de majmok a németek" hozzáállást, soha sem fogják kiheverni sem az amerikaiak, sem a liberálisok. (lásd: a zsidó lány szerelme, a néger mozi-gépész). A csúfondároskodás oda vezetett, hogy a néző a rossznak beállított németekkel kezd szimpatizálni. Na de, az annyira "hülye" németek összes halottja 6.355.000 fő volt, a II. Világháborúban a Wikipédia szerint, az összes többi országé, pedig 45.000.000. Ki is győzött akkor?

2015.05.29 zoll-e89

Nem tudott lekötni a film. Végig az órámat néztem annyira untatott. Bár számomra ezt az érzést adta attól függetlenül másoknak jó szórakozás lehet. Környezetemben sokan dicsérték ezért is vágtam anno neki. De mint mondtam nem érintett meg túlzottan.

2016.04.20 KrisztiEsLaci

Elsőre nem sokat vártam a filmtől, de Tarantino újra, és újra meglep! Brad Pitt és kis csapata brutális kegyetlenséggel ritkítja a németeket, míg a "Zsidóvadász" ugyanezt teszi a másik oldallal. Az utolsó jelenet felejthetetlen!

2016.04.21 DrPepper11111

Szokásos Tarantino színvonal, szuper párbeszédek, nevetséges lövöldözések, térdcsapkodós nevetés. Kedvenc háborús filmem. Christoph Waltz pedig szerintem a legjobb élő színész jelenleg.