Becsúszó szerelem

Becsúszó szerelem

2024.04.24 SzimikeésBéci

Kellemes csalódás volt számunkra ez a film. Kissé félve ültünk le elé, de bevállaltuk lesz, ami lesz alapon, amit abszolút nem bántunk meg. Humorban nem volt hiány, és a története is tetszett nekünk.

2021.10.12 Szilonka

Thuróczy Szabolcs és Ötvös András külön-külön is, no de még egyben. Remek mindkettő. A történet nem valami hihető, de szerethető.

2022.01.19 Emmersson

Izzadságszagú

Toleráns, liberális pasi vagyok. Ennél sokkal többet vártam ettől a filmtől. Ezt a témát mindig nehéz lesz feldolgozni, sosem lesz vége az "én többet érek!" felfogásnak vagy az"engem lenéznek, szóval rohadjanak meg!" hozzáállásnak. Pont ezért számítottam egy humorosabb, görbe tükrös mozira, de sajnos csak egy kínosan komolykodó, de azért ne menjünk bele mélyen stílusú lagymatag mesét gyártottak le. Pedig lehet ezt akár jól is csinálni, érdemes a jóval korábbi Szőke kóla című vígjátékot megtekinteni!

2021.12.11 Harper

Van üzenete és még jó is

Bár közhelyesnek tűnik a film alaptémája, valójában egészen jól megcsinálták. Adott egy fajgyűlölő, "B"közepes, erőszakos, rocker vadállat, Nagy Gyula (Ötvös András), aki egyik a napról a másikra megváltozik, amikor egy csinos cigány lány, Lüszi (Gombó Viola Lotti) kerül a közelébe, hogy megoldja gyermek problémáját, azaz kihordja babájukat (mivel Gyula steril). A két fiatal közt különleges kapcsolat szövődik, mely megváltoztatja mindkettejüket. Ma, amikor a fajgyűlölet áthatja az országot, óriási elismerés illeti ezért a filmért Nagy Viktor Oszkár rendezőt, a forgatókönyvírókat és a producereket, Erdős Melindát, Gerő Marcellt, László Sárát és Romwalter Juditot. A film nálam 75%-os.

2021.11.23 Lóri Ádámcsik

Gyenge lett

Sem a történet, sem a karakterek nem fogtak meg annyira. Nem tudom, hogy ebből ki lehetett volna-e egyáltalán hozni valami jobbat. A felétől bele kellett pörgetnem.

2023.08.19 Jerico

Meglepően jó

Nagy Viktor Oszkár 2020-as vígjátéka egy görbe tükröt tart mindazok elé, akik rasszizmusban élve értelmetlenül előítélettel viseltetnek másokkal szemben, és szűklátókörűen szemlélik a világot. A fő karakter, Gyula (Ötvös András) csak a focinak él, és az idegengyűlöletnek, így hatalmas változást hoz életébe Lüszi, a csinos roma leányzó. Gombó Viola Lotti nagyot alakít Lüsziként, és Ötvös András is szórakoztató játékot nyújt. A film nagy értéke annak az átalakulásnak a megmutatása, mely végbemegy a fajgyűlölő focidrukker lelkivilágában. Az első megtekintést követően egy évvel újra megnéztem, sőt egy olyan személynek is ajánlottam, aki pont olyan mentalitású, mint a film legfőbb karaktere. Meglepődött a sztorin, és én is remekül szórakoztam másodjára is. Értékelésem már csak azért is legalább 80%, mert egy nagyon is valós és létező problémára világít rá napjaink Magyarországán. Ajánlom mindazoknak, akik korlátoltan látják a másságot, az eltérő származást és mindazt, ami más, mint ők. A két említett színész alakítása pedig zseniális.

2022.09.06 sptt

Érdekes ötlet egy romantikus komédiát forgatni a huligánok és a rasszizmus témakörben. Ugyanakkor lehetett volna sokkal gyengébb is, néhány korábbi kritikát olvasva fel voltam készülve a legrosszabbra. Thuróczy Szabolcs zseniális most is, de ez nem m... Több

2021.12.21 Bazzzsi

Egyszerű történetű magyar film. Maga az alapkoncepció jó volt, bár többet is ki lehetett volna belőle hozni.

2021.12.07 Fikatours_blogger

Nekem becsúszott

A Katona József Színház sztárjaival készített film eleve nem lehet rossz – gondoltam, amikor a képernyő elé ültem. Bár a sztori végkifejletét előre lehetett sejteni, mégis végig szórakoztatónak tartottam a történetvezetést. (Fociszurkolóknak meg ajánlom az M4-től a Sport100-ig csatornákat.)

2021.11.29 Di Canio

Ha azt hiszed, ez valami magyar focihuligános film, akkor nagyot fogsz csalódni, pár jobb jelenet, az is rövid, és ennyi. A hangsúly a romantikus történeten van, ami nagyon gyenge, ehhez társul még a szintén gyenge színészi játék. Fociszurkolók messziről kerüljék el, szenvedés végignézni.

2021.12.12 stomachh

A film címe egy abszolút könnyed romkomot sejtet. Szerencsére van mögöttes tartalom, és még nagyobb szerencse, hogy ezt nem túlzóan tolja. Az egyensúly egészséges, a megvalósítás igényes, a színészek jól játszanak. Abszolút kellemes csalódás!

2021.07.15 Charvi30

A filmnek egyszerűen nincs nagy tétje, és szerintem ezt tudták maguk a készítők is. Profi színészekkel dolgoztak, akik rutinból lenyomták a szerepeiket. Összességében elment ugyan ez a film, de nem hiszem, hogy valaha még egyszer meg fogom nézni.

2021.07.17 NEO

Nagyon jó hangulatú film, ami engem teljesen lekötött, teljesen ki is tudott kapcsolni. Csakis ajánlani tudom mindenkinek.

2021.08.10 Tomcat

Sokat nevettem, jók a szereplők, nagyon kedves film lett.