Beépített szépség

Miss Congeniality

2023.01.02 JRD

Szokványos történet, jó színészekkel. Némi poén, édes vihogás, fürdőruhás lányok, Sandra Bullock, Michael Caine, no meg a Világbéke! Könnyed kikapcsolódás. Többször is simán megnézhető. De nézd meg és majd eldöntöd. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

Hozza az átlagot,kikupálták Bullockot,raktak bele egy pár poént,vicces szituációt,de úgy nagyjából el is meséltem a filmet.Egyszer nézős!Még Michael Caine sem tudja igazán megmenteni a produkciót.

2017.05.02 indingo

Remek kis film, imádtam benne Sandra Bullockot. Jobb színésznőt el se tudnék képzeli a főszerepre. A film picit bemutat a szépségversenyeknek is és remek vígjáték is egyben.

2017.07.17 Deku

Elég jópofa kis vígjáték ez tele aranyos, nem vulgáris poénokkal. Előnye, hogy még mind a mai napig leköti az embert ha megy a tévében. Mindenképp megéri megnézni egyszer.

2015.10.17 rbernadett

Üdítő komédia a sok ízléstelen vígjáték után. Sandra Bullock, Michael Caine... nem is kell több egy jó vígjátékhoz, ezt most is bebizonyították. Imádom.

2018.09.06 dailyfilmsan

Örökzöld vígjáték. Sandra bullock nagyon komolyan vette a felkészülést ez nagyon látszik a filmen. Végig nevettem az egészet. Feminim a film így csajos pizsi partykra ideális filmanyag.

2019.05.18 Ms. Akárki

Sandra Bullock legjobb vígjátéka. Imádom, ahogy átalakítják az erős női nyomozónőt, akit nem nagyon érdekelnek a külsőségek, egy gyönyörű supermodellé. Vicces ahogy egy egész hangárnyi szépítész dolgozik rajtaXD Nagyon izgalmas maga a nyomozás is a robbantó után.

2019.07.13 Norbert93

A film lehetne sablonos (beépített rendőr idegen környezetben, ami humoros szituációkat eredményez), s valamilyen mértékben az is, de szépségverseny környezete és annak, illetve résztvevőinek kifugárázása, ironizálása egyedi hangulatot ad a produkció... Több

2021.11.01 Képkockák

Tipikus könnyű esti mozi, amin elnevetgél a néző egy nehéz nap után. Sandra Bullock hozza a kötelezőt, Michael Caine pedig üde színfoltként szerepel ebben az akcióvígjátékban. Amennyiben tetszett a film, ajánlom figyelmedbe a Női szervek (2013) c. filmet is.

2020.12.03 sptt

A film műfaja nem a kedvencem, de Sandra Bullock miatt meg kellett néznem, és jó döntés volt. Óriási kérdés, hogy mennyire lehetett volna élvezetes ez a film másik főszereplővel, de SB bája olyan mértékben jön át a vásznon, ami által az ember kénytel... Több

2017.11.05 Bazzzsi

Nem mondom, hogy Sandra Bullock legjobb filmje, de szerintem néhány évente egy vígjáték is belefér. Helyenként egészen vicces és talán pont azért mert eléggé távol áll Sandratól.

2018.04.14 TomÁcs

Kevés színésznő tudta volna annyira jól és hitelesen hozni a karakter, mint SB. Amikor nem mondott semmit akkor is vicces volt. Érdekes a története, jól kavarják a szálakat.

2019.10.30 VvV

Bullocktól az abszolút kedvenc, szinte eggyé vált a karakterrel. Remek párbeszéde, szuper zenék.

2022.02.22 Ildikó Bacskai

Beépített szépség (2000)

Nagyszerű vígjáték és valamelyest "csajos film" is egyben, szerintem Sandra Bullock tökéletes választás volt a főszerepre. Nagyszerű, mozgalmas, nagyon vicces, néhol megható film. Teljesen azt hozta, amit vártam.