Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje)

Birdman

2015.03.25 casio_betti

Briliáns színészi alakítások, élő-vérző karakterek, elgondolkodtató mondanivaló. 5 pont

2015.03.12 totheva4

Nagyon egyedi a film, éppen ezért sok embernek nem is og tetszeni! Ez nem baj! Ez színtiszta művész film. Nekem pont azért is tetszett, Keaton alakítása fenomenális. Megérdemelte az Oscar díjat! Gratulálok a filmkészítőknek! Bátran ajánlom a filmet mindenkinek! 4/5

2015.03.03 dodmin

Nem tudom miért kapott ennyi Oscart, egyáltalán nem volt jó. Sőt, egyenesen rossz volt. A béna Batman utalgatások se tettek túl jó benyomást rám.

2015.03.02 nitus2006

Borzasztó! Elcsépelt, unalmas, vontatott. Elalszik rajta az ember. Semmi lényege, ettől már egy brazil szappanopera is jobb. Nem értem, miért kell imádni. Se fordulat, se izgalom, se humor, se jó színészek, nincs a filmben semmi! Még csak szólni se szól semmiről! Nem érdemli meg az oscart.....

2015.03.01 molzol84

A nagy nevek, a felfuttatott hírnév és az agyon ajnározott hihetetlen egyedisége ellenére az elmúlt évek egyik leginkább feleslegesen díjazott, istenített, semmitmondó, lapos és unalmas filmje lett! Csak időpocsékolás szerintem.

2015.02.14 orevivien

Drámával és feszültséggel van tele a film. Nagyon nyomasztó!

2015.02.08 mesterjani

Remek film, kicsit féltem tőle a nagy hype miatt de hozta az elvárt szintet. Zseniálisan összerakott, humoros és remek alakításokkal tűzdelt mozi.

2015.01.26 pinter.bence91

Jó,realisztikus film, a snittek nekem is bejöttek,bár először kicsit megkevertek. A vége viszont elég elvontra sikeredett. Szerintem moziban kár volt megnézni, ez nekem inkább otthon nézős film.

2015.01.23 mozimániás1992

Drámai egy darab, nem tagadom.

2015.01.21 zayin

Öntörvényű alkotás az életről magáról

Alejandro González Inárritu kilépett az atomsúlyos témákat boncolgató, depresszív drámák világából, és bár mostani filmje is nagyon sok mindenről szól, a hangnem jóval könnyebb és humorosabb. Viszont ebben a humorban is erősen benne van a fekete szín... Teljes kritika

2015.03.15 fdavid

Kicsit több valóságtól való elrugaszkodást vártam a trailer alapján. Ennek ellenére tökéletes példája a filmes mágikus realizmusnak: egy alapvetően valóságban is lehetséges sztorit (betekintés a színházi kulisszák mögé), vegyített fikciós elemekkel, a főszereplő szuperhős filmes múltja jóvoltából.

2015.02.17 Vidal89

Kell egy hangulat ehhez a filmhez mi tagadás, nem egy könnyű limonádé film. A tavalyi Top5-ben mindenképpen helye van, Michael Keaton erősen Oscar esélyes, de mindenki más kitűnő alakítást nyújt. Nekem Edwart Norton szerepe is nagyon tetszett, persze... Több

2015.02.10 Gabor84

Végre egy méltó film a színművész elnevezésű szakmáról nem csak szakmának, hanem a közönség számára is értékelhető, értelmezhető és élvezhető módon. Michael Keaton hozzá méltó szerepben látható sok év után, örülök neki! :)

2015.01.26 kitka6

mindenhol azt látom, olvasom, mennyire fantasztikus film.. első dolgom volt elmenni rá, hogy megnézzem. színészi teljesítmény mind norton, mind keaton részéről briliáns, a vágások rendben vannak, de ez a téma nekem egyszerűen nem akar összeállni.