Borat - Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2018.03.19 hackerjulcsi

Egy kedves barátom ajánlotta, és vele is néztem meg végül. Szerintem nagyon vicces, de mindemellett szomorú is a film egyes nemzetekre, kultúrákra való tekintettel sajnos.

2019.02.19 szabomarc

Szerintem nem a legjobb filmje, de mindenképpen korszakalkotó bizonyos szempontból. Ilyen őrültséget én legalábbis nem láttam korábban. Akinek van gyomra hozzá, élvezni fogja.

2016.10.23 vivikejencikelara

Nekem tetszett! Jó humor van benne bár van egy pár olyan jelenet amit én személy szerint nem tettem volna bele pl(amikor Borat és a segitője szexelnek) nem értem értelmét. Az eleje mikor elmegy hazájából Borat az nagyon vicces.

2017.09.18 czigler.nora

Én nagyon szeretem Cohen filmjeit, talán a Brünot nem, az borzasztó, de az Agyas és agyatlan és a Diktátor is baromi vicces :D ez nekem még sem tetszett..inkább undorító volt

2016.09.01 a-arnold

Nagyon bejött a film, sok poénnal, sokat röhögtem rajta :D

2016.10.24 jencike1985

Hatalmas nagy beteg film. A csávó egy hatalmas fazon. Minden poénját értem. Ezt csak nevetve lehet végig nézni. Csórókám azt hite Pamela Anderson össze jön vele. Tuti film , mindenkinek ajánlom!!!

2017.10.03 Gábor Rózsa

Félelmetesen nagy marhaság... biztos vagyok benne, hogy nagyon sok mindenki az első jelenet után kikapcsolja. Én is így voltam, de aztán annyiszor elém jött, hogy végül én magam sem tudom, hogy de szinte minden jelenetét ismerem és az idézetei folyton szembe jönnek velem az életben is. Kultusz filmmé vált a maga stílusával.

2016.07.06 wooderman

Nagyon nagyon beteg és szörnyű film lett belőle sajnos. Probál vicces lenni, de a párbeszédek, a jelenetek, az egész úgy ahogy van,így hatalmas katasztrófa lett. Időpazarlás!

2016.02.22 kissjanos21

Nekem tényleg van humorérzékem, sokszor még egész bugyuta vígjátékokra is, de ezen nem tudtam nevetni. Ettől idegesítőbb filmet én még szerintem nem is láttam. Borat egyszerűen olyan idegesítő, hogy a falra másztam tőle. Csak akinek nagyon favicc humora van annak ajánlanám.

2017.05.24 Sem Rorrey

Eszméletlenül beteg film, de nekem nem tetszett annyira, mint vártam, de vannak benne zseniális részek.

2017.08.28 T.Andras

Imádtam minden egyes percét ennek a filmnek, sírva röhögtem rajta. Már egy csomószor újranéztem és még most is nagyon viccesnek találom a poénokat, nem lehet megunni.

2017.07.04 gerda

Borzalmas, nézhetetlen... Leginkább ez a két szó jellemzi számomra ezt a filmet. Véleményem szerint a poénok messziről kerülik, a történet amit feldolgoz pedig marhaság.

2017.02.25 Beuszi

Szeretem Sacha Baron Cohen filmjeit, eddig mindegyiken nagyon jól szórakoztam, de mind közül a Legjobb a Borat. Ez igazán eredeti, vicces történet, hasamat fogva nevettem.

2016.07.22 K.bogi

Elmebeteg vígjáték egyszerűen. Ennél borzalmasabb film elé még nem keveredett. Egy világpoénnak a karakterek miatt talán jó, de másra semmire egyszerűen. A fürdőruhája, az a zöld szörnyedvény a pasin világpoén lett, szerintem mindenkinek a Borat jut eszébe róla. Ennyi volt kb az egész film eredménye.