Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Családi üzelmek

(We're the Millers)
Családi üzelmek

Tartalom

David, a drogdíler egy lány segítségére siet, aminek következtében kirabolják. Hogy elszámolhasson a pénzzel, egy nagy adag kábítószert kell áthoznia Mexikóból. Azt gondolja, hogy könnyebb átjátszani a hatóságokat, ha egy boldog család vakációjának álcázza a csempészést, így családot toboroz, és kezdetét veszi a kaland.
(SódóGA)

2015. 02. 01. 20:45

Első osztályú, többször nézős, valóban vicces és humoros vígjáték, mindenkinek, minden korosztálynak ajánlott! :)

2015. 01. 23. 19:57

Ennél jobb vígjátékot ajánlani se tudok senkinek. Annyira nagy baromság, hogy nincs olyan akinek ne tetszene. Remek kikapcsolódás. 5/5

2017. 04. 10. 12:30

Mozgalmas sztorija van, elég jól fel lett építve. A poénok rendben voltak, nem éreztem őket nagyon közönségesnek. Volt valami újszerű hullám a filmben,

A három közül ez az egyik film, amiben Emma Roberts mellett a női főszerepet a Jóbarátokból játszotta valaki. Itt Jennifer Anistonnal szerepel együtt. Korábban Lisa Kudrowal a Kutyaszálló c. filmben, míg Courteney Coxal a Sikoly 4.-ben játszott együtt.

(VFTS)

Will Poulter karaktere 3 évvel idősebb, mint Emma Roberts karaktere, valójában Roberts 2 évvel idősebb Poulternél.

(VFTS)

2013-ban a 16. legnagyobb bevételt hozó film volt.