Családi üzelmek

We're the Millers

2023.06.06 Gamehun638

Egyszer nézhető. Tipikus új hullámos, gusztustalan poénok. A 2015-ös Vakációt lehúzták, hogy milyen elvadult dolgok vannak benne, de ez még annál is gyérebb. Tipikus amerikai film, tele undorító dolgokkal. A modern társadalomnak. A szereposztást meg... Több

2017.12.23 Artemisia

Remek vígjáték, alapvetően nagyon jó a film humora. A történet is jó, a karakterek nagyon szórakoztatóak és a színészek is kitűnően játszottak.

2017.04.10 indingo

Mozgalmas sztorija van, elég jól fel lett építve. A poénok rendben voltak, nem éreztem őket nagyon közönségesnek. Volt valami újszerű hullám a filmben,

2015.01.23 mamiéstöti2

Ennél jobb vígjátékot ajánlani se tudok senkinek. Annyira nagy baromság, hogy nincs olyan akinek ne tetszene. Remek kikapcsolódás. 5/5

2021.07.28 Laca//Ho/rr/oR//

Vagy

Hát erről aztán jó sok mindent lehet mondani, ugyanis eléggé megosztott általában az ilyesfajta vígjáték. Személy szerint én rengeteget nevettem rajta, és rengeteg jó jelenet volt. Nagyszerűen alkalmazkodott ehhez a fajta vígjátékhoz a két főszereplő, Jason Sudeikis és Jennifer Aniston, de kiemelném Will Poulter játékát is, akinek lássuk be, remekül illet az arcmimikája Kenny karakteréhez. Végig intenzív, pörgős volt a cselekmény, amiben rengeteg olyan jelenet volt, amin az ember nevet egy jót. Aki szereti az e fajta vígjátékot, ami már-már átlépi azt a fajta határvonalat, ami más esetekben "kiveri a biztosítékot", annak bátran ajánlom, hisz nem zagyvaságokról van szó, értelmetlen cselekményről, hanem egy jól futó vígjátékról, ahol erős, szókimondó jelenetek vannak nagyszerű játékkal.

2017.03.14 GedyPapa

Lehet, hogy többeknek ez már sok(k), de nekem nagyon tetszett. Egy olyan film, amin nagyon jól el lehet szórakozni és végig nevetni. Az ideális alkotás arra, hogy kikapcsolj egy kicsit és felhőtlenül jól érezd magad!

2017.07.24 Deku

Nagyon a béka feneke alatt mozog ennek a filmnek a humorérzéke. Semmi olyan poén nem volt amire azt mondhatnám, hogy ez remek volt. Gyenge és unalmas az egész.

2017.11.05 Berto49

Azon ritka filmek egyike, amelyek minden megnézés után jobban tetszenek. Nem rajongok a blőd vígjátékokért, elég kevés komédiát is őrzök a gyűjteményemben, de ezt érdemes elraktározni. Megosztó film, mert a zömmel altesti poénokkal és trágár szövegek... Több

2016.05.27 Orosz István

Szintén egy jól sikerült amerikai vígjáték- Jó történettel hatalmas poénokkal. Amikor a pók csípés történt na annál kiégtem. Vagy a "vágod csotány" szófordulatot használó palin is nevetés rohamban törtem ki! :D

2019.01.10 dailyfilmsan

Tetszett a film meg lehet nézni többször is. Ami nem tetszett azok a chasting eredménye. Nem tudom lehet én kategorizálom nagyon be egy sémába Jenifer Anistont de nem az az igazi stripper alkat. Így hitelesebb lett az anya szerep amit eljátszott, min... Több

2019.09.25 ZeroHero

A ketezer tizes evek ujabb baromvigjateka, csak ugy van alcazva, mintha ez tobb lenne, mint ami. Holott egyaltalan nem az: pokcsipestol dagado here, meleg rendor, felreertett gusztustalan gruppenszex, borzaszto primitiv fordulatok es meglepetesek... ... Több

2016.01.26 szaka123

Nagyon jó vígjáték, de erősen korhatáros. Jason Sudeikis remekül hozza a figurát, de Jennifer Aniston elviszi a show-t... :) A két fiatal színész is nagyon jó. Tele van rengeteg jó poénnal, vicces jelenettel. Érdemes megnézni, ha belebotlunk! :)

2018.04.10 Szilonka

Szuper kis vígjáték. Mind a négy főszereplő külön karakter, jól kidolgozták a készítők és a legjobb színészeket találták meg a szerepre. A története egy őrült utazás.

2019.05.12 Ms. Akárki

Nagyon jó vígjáték. Tegnap futottunk bele és szétnevettük magunkat rajta. Az alapötlet is nagyon abszurd, hogy felbérel egy családot hogy ne keltsen gyanút, hogy drogot csempészikXD A szereplőgárda is nagyon ottvan. Többszörnézős.