Bosszúállók

The Avengers

2015.02.23 joker

Nekem nagyon bejött, pedig sokkal rosszabbra számítottam. A cselekmény szépen kiagyalt és végigvezetett, a harcjelenetek jól meg vannak csinálva és a párbeszédek is ÉRTELMESEK. Végig lekötött, érdekesnek találtam. Tetszett, hogy minden szereplőből mu... Több

2015.02.20 norbyyyyy2344

Az eddigi legjobb szuperhősös film a Marvel rajongók főműve szerintem, én akárhányszor meg tudom nézni, mondjuk lehet Scarlet Johannson miatt, aki nagyon szuper szexi Natasa Romalov szerepében!! ;)

2015.02.05 adamwin

Nagy rajongója vagyok a marvel univerzumnak, amikor elkezdték összerakni a kirakós darabjait a különfilmekkel, vasember, thor, amerika kapitány már az is nagyon megfogott, főleg a vasembert láttam rengetegszer....de a bosszúállók mindegyiknél nagyobb... Több

2015.01.26 devil33333

A leges legjobb film

2015.01.24 SzB14

Emlékszem, hogy mindenki csak ezt nézte és csak ezt nézte. Magas elvárásokkal mentem neki ennek a filmnek, de felül is múlta gondolataim/elvárásaim. Max csillag! ;)

2015.01.23 hatiche89

Jó kis film, volt nem csalódtam benne.

2017.08.01 LucyGy

Egy rossz szava nem lehet senkinek erre a filmre. A karakterek jók és igazi szuperhősöknek tűnnek. Olyan mintha a színészekre írták volna a szerepeket. Tony Stark egy jó arc :D

2015.02.22 dorika298

Moziban is láttam ezt a filmet :) és nagyon jó :) bár nekem amerika kapitánya a kedvencem az összes szereplő közül :P :) ajánlom mindenkinek :) Pörgős, izgalmas és iszonyat látványos!

2015.02.07 vadam1996

Micsoda film! A moziban láttam, látvány orgia, de ez nem minden. A története tökéletes és humoros. Gyorsan eltelt a 2 óra és már várom a folytatást. Biztos zseniális lesz.

2018.12.01 123456

Zseniális

Zseniális ez a film, ahogyan a többi Marvel film is. Jó a kerettörténet. Le se tudtam venni a szemem a képernyőről annyira izgalmas a film. Ahogyan a sok szuperhős együtt szerepel egy filmben. Jól meg van csinálva a koreográfia is. elégedett vagyok !!

2015.03.04 Hufi

Annyira jó lett, hogy még a magyar szinkron sem tudta elrontani. Bosszúállók szépen felteszi a koronát az eddigi szuperhősös filmekre. Tetszik hogy végig pörög a film, apró szusszanásnyi szünetekkel.

2015.02.21 Rivendin

A Marvel filmek legjobbika, ami azokból a karakterekből is szerethető karaktert csinált akiknek az önálló filmje sem volt képes erre. Mindenki attól félt, hogy a film Vasember és társai mozi lesz, de nem így történt, mindenki megkapja a maga kis szto... Több

2015.02.17 dora298

Király film! Láttam már jó párszor, mivel szeretem az ilyen típusú filmeket! Annyira le tudja kötni az ember figyelmét! Ajánlom mindenkinek! :)

2015.01.30 Slashbácsi

Az egyik legjobb Marvel szuperhősös film természetesen itt is Robert Downey Jr. van a középpontban.