Bosszúállók

The Avengers

2015.05.13 superxaba

Remek, látványos, magával ragadó képregény adaptáció, mozgásba hozza azt a képregény-világot, amit eddig csak nyomtatásban élvezhettek a fantasy rajongók.

2015.07.13 prongs2001

Csodálatos alkotás persze ez csak az én véleményem azonban én azt kaptam, amit elvártam tőle. Egy igazán összetett és rendben lévő történetet kellően kiváló színészekkel. Egy szóval: szerettem.

2015.06.22 kovi23

Az egyik legjobb szuperhős film. Az előzmény filmek is tetszettek, de ez viszi a pálmát. Az összes karaktert nagyon bírtam, az effektek királyul meg lettek csinálva. Szóval le a kalappal a készítők előtt, mert a film beszippantott, és amikor Hulk leporolta a fő gonoszt, akkorát nevettem, mint még soha.

2015.04.24 adibandii

Úristen az egyik kedvenc filmem.Imádom a sztorit,a szereplőket,az akció jeleneteket.Látszik,hogy sok munka van benne.Chris Evans,Scarlett Johannson és Chris Hemsworth a kedvenc színészeim,nagyon jól alakitottak.Robert Downey Jr. pedig a példaképem szóval kihagyhatatlan film

2018.03.27 NRD

Nagyon szeretem a Marveles filmeket, ezért már nagyon vártam. Furcsa volt, hogy a "tudományos" vasembert egybe rakták mondjuk a nem e világi isteni erővel bíró Thorral. De jó film.

2016.04.29 angel001

Egy újabb megfilmesített képregény a Marvel produkcio jóvoltából. Nem rossz, de szerintem ennél sokkal többet is kihozhattak volnaő,úgy a látványban mint magában a film történerében.Egyszer nézős, unaloműzö.

2015.06.11 Mr. Z

Igen akció és sci-fi kategóriában az egyik legnagyobb kedvencem. Marvel rajongóként nem is meglepő, talán elfogult is vagyok sokszor de akkor is oda voltam érte és vissza. Legjobb film. Ha egy igazán akciódús filmre vágyik az ember annak ezt ajánlom.

2015.06.11 fancsi094

A látványvilágban nem csalódtam, a poénokban és a karakterekben sem, a történet kicsit lapos a közepén nekem és Loki valahogy olyan a vászon szélén álldogálok fajta volt.

2019.05.18 Zsolti01

Egész jó lett. Jó volt együtt látni az eddigi filmek főszereplőjét, a főellenség is jó volt. Megérte megnézni ezt a filmet szerintem, és ajánlom is mindenkinek!

2016.06.28 portal91

A Marvelnek sikerült az amivel még senki sem próbálkozott. Nagyszerű film tele akcióval, remek kikapcsolódás és a legjobb a filmben és más marvel filmben is, hogy akárhányszor megnézheted őket, tehát nem egyszer nézősek.

2019.09.23 imreacs82

Maga a sztori kissé felületes, de talán itt nem is az a lényeg. Látványos és tipikus Marvel-film, szóval a Marvel kedvelőknek simán és jószívvel ajánlom, mert nem okoz majd csalódást.

2015.06.16 cunci

A bosszúállók minden kétséget kizáróan képes arra, hogy hatalmas rétegeket szórakoztasson, beleértve azt a réteget is, amely egyébként elzárkózik a komolytalanabb, talán kevesebb egyediséget felmutató filmek nézésétől. Az Avengers valahogy meg találj... Több

2015.03.23 Adell89

Ezt a filmet sajnos a hatalmas szereplőgárda se tudta megmenteni... Szerintem az 5 pont is csak a színészek miatt járt. A film zavaros, nézhetetlen, unalmas, érthetetlen, blőd és lapos. Vígjátékként - nem nevettet. Kalandfilm? Semmi kalandos nincs b... Több

2015.03.12 mimi

A Vasember első része után ,ez a kedvenc Marvel filmem. Nagyon látványos, és szórakozató. Alig várom a második részt.