A csend kódja

A csend kódja

Code of Silence

A csend kódja című akciófilmben a rendőr Eddie Cusack (Chuck Norris) éppen egy bűnbandát készül lefülelni, amikor váratlanul beszáll a buliba a rivális banda is. A tűzharcot csak a vezér és testvére éli túl, akik bosszút esküsznek vetélytársuk és bandája ellen.… Több

Rendező: Andrew Davis
Premier: 1985.05.03.
Dennis Farina
Mike Genovese
Henry Silva

2018.07.18 Terminátor6

Chuck Norris filmjei közül talán a legjobb. Végre a karatés védőangyalt egy sebezhető karakter szerepében láthatjuk a szokásos alakítással. A forgatókönyv meglepően jóra sikeredett, ötletes megoldások vannak benne, jól megírt karakterek. A szereposz... Több

2016.07.30 AlBundy

Norris egyik legjobb filmje, az akció jelenetek jól vannak összerakva, a színészek is jól játszanak, és a zenéje is remek. Összességében többször nézős film, nyilván a stílus és a 80-as évek kedvelőinek.

2015.01.14 Jony Crash

Nagyon élveztem. Izgalmas és pörgős, egy perc levegővételt nem enged meg magának a film, végig izgalmas az egész. Az egyik nagy kedvenc nálam.

2016.07.21 bocerkaa

A film nagyon átlagos és felejthetően klisés, nekem annyira nem jött be, mint a korai Norris filmek. Hát, remélem, most hogy ezt leírtam, nem terem itt és rúgja le a fejem. :) Mindenesetre, aki szereti a kompromisszumok nélküli akció filmeket, annak tetszeni fog.

A Dorato nyomozót játszó Dennis Farina a film forgatásának idején még valóban rendőr volt. Chicago-ban szolgált, és egészen az 1986-os Crime Story című sorozatig nem szerelt le.Szerző: AlBundy

Chuck Norris ezzel a filmmel tért vissza a nagyvárosi létbe korábbi, határvidéki rendfenntartót megformáló szerepköréből.Szerző: mamiéstöti2

A szökés
2005