Csak Isten bocsáthat meg

Csak Isten bocsáthat meg

Only God Forgives
Helgus

Gosling egy Julian nevű hajdani kickbokszert és bűnözőt alakít, aki jelenleg Bangkokban tengeti csendes napjait. Ám amikor bátyját meggyilkolja a thai rendőrség könyörtelen hadnagya, Julian kénytelen bosszúra adni fejét ezzel saját életét kockáztatva.

(Archívum)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Svédország, Franciaország, Dánia, Belgium
Premier (HU): 2013.08.08.

2021.07.01 elekm90

Borzasztó filmélmény volt. Winding Refn egyébként is hajlamos "elművészieskedni" a filmjeit, a rendezőtől megszokott vizuális megoldásokon kívül semmi pozitívumot nem tudok felhozni. A történet szűk egy órányi filmet igényel, de a folyamatos lassítás... Több

2016.05.31 Bogi87

Számomra ez a film már túlságosan művészi. Tipikusan egy olyan alkotás, ami vagy nagyon bejön valakinek, vagy egyáltalán nem nyeri el a tetszését. Ezt tükrözte az is, hogy mikor moziban néztem, az emberek kb. fele elhagyta film közben a termet, míg a... Több

2016.04.15 D. Shaday

Szerintem kifejezetten gyenge és monoton film. Egy teljesen egyszerű bosszútörténet, amiből valamiért mégis egy se füle se farka művészfilmet készítettek rengeteg, de tényleg, rengeteg lassítással, kifejezéstelen arcú szereplőkkel és feleslegesen túlnyújtott jelenetekkel. Legalább a színvilág és a zene hangulatos volt.

2016.09.22 kecsaa

Ha mondanom kellene egy filmet, ami szerintem nézhetetlen, akkor a Csak Isten bocsáthat meg bizonyára az elsők közöt jutna az eszembe. Egy probléam volt csak vele, hogy nézhetetlen, unalmas.

2017.08.28 ocskol

Nekem nagyon nem tetszett a Csak Isten bocsáthat meg, közel voltam hozzá, hogy ne nézzem tovább, de végül maradásra bírtam magamat, végül is kifizettem a jegy árát. Szörnyű volt.

Eredetileg Luke Evans játszotta volna a főszerepet, Ryan Gosling az utolsó pillanatban ugrott be helyette.Szerző: D. Shaday

A filmet teljes egészében Thaiföldön forgatták. Szerző: dulkap

A Drive utána a második film, amit a rendező Alejandro Jodorowskynak ajánl. Szerző: dulkap

Julian mindössze 17 sort mond az egész film alatt.Szerző: dulkap