Az internetes zaklató

Cyberbully

2016.10.04 zoleykrajcsi

Már önmagában Maisie Williams miatt megérte megnézni a Cyberbully-t, nagyon tetszett a film. Érdekes és kellően izgalmas volt, sok gondolatot ébresztett bennem. Csillagos 5-ös, bármikor újra megnézném.

2019.03.16 barcika

Elgondolkodtató egy kis film. Egyszer mindenkinek meg kell nézni, pláne a mai fiataloknak.

2018.07.16 19kiko19

Erős dráma, aminek az a célja, hogy ráébredjünk és észrevegyük, mennyire nem a virtuális világ számít. Az csak eszköz arra, hogy kapcsolatban maradjunk ismerőseinkkel, kikapcsolódjunk, stb. Amikor viszont az internet válik az önmegvalósítás eszközévé és lokuszává, több probléma is felvetődik.

2016.01.15 Henk

Minden FB függő fiatalnak melegen ajánlom ezt a filmet. Sokan nem is veszik észre, hogy mennyire kijátssza a gondolataikat, személyiségüket és tetteiket a virtuális gépezet. Szerencsére a filmben helyet kap a humor is, az emberek online életének bemutatása egyszerre nevetséges és szomorú.

2015.06.13 Denisqoo

Maisie zseniális volt a filmben, a játékával erősítette azt a nyomasztó tónust, amit a rendező szándékában állt az egész filmre kiterjeszteni. A film nem unalmas, megvan benne az erő, noha nem mozifilm. Sőt, a befejezés is meglepő.