Halott vagy

Dead to Me

2022.02.01 Kazydo

Csajos, mégis pasiknak is való

Az első rész után még elgondolkodtam, hogy nézzem-e tovább, de a folytatást nem bántam meg. Mindig jön benne valami új fordulat, ami miatt nem unalmas. Kissé morbid benne a két nő barátsága a történtek ellenére, de valahol érthető is, mind a ketten szenvedtek, mielőtt a gyilkosságok el lettek követve. Kíváncsian várom a folytatást...

2020.10.12 Kanyi

Kissé szomorú témát dolgoz fel viccesen és csavarokkal telefűzve... Imádtam.

2020.09.30 cinderella

Christina Applegate miatt kezdtem el nézni, és nem bántam meg. A Netflix ismételten egy jó sorozatot hozott össze, amiben vannak nem várt fordulatok bőven. Várom a folytatását.

2022.09.29 Manfred393292

Imádtam

De amikor nincs záró évad, az nagyon rossz.

2019.08.10 RókaÚr

A nagyon drámai cím mögött egy sokkal ütősebb sztori bújik meg. Tetszett, hogy semmi sincs túltolva, nem egy melodramatikus katyvasz az egész. Nagyon letisztult, és nagyon izgalmas karaktereket felvonultató történet.

2021.02.21 FelhasznaLOVEn

Nagyon tetszett.

2021.11.01 ererandras

A fekete humor is humor

Meglehetősen komor történet köré humort vinni nem egyszerű, de itt sikerült természetesen megoldani. Ami még szintén kiemelendő, az a váratlan nyers trágárságok megjelenése.

2019.09.13 DarkLion

Ez az egyik legőrültebb sorozat, amit valaha láttam, imádom a humorát, az intrikákat, a váratlan fordulatokat. Minden epizódja tartogat valami meglepetést, ami miatt nem lehet megunni.

2020.03.04 TPetty

Az ember azt hinné, hogy két háziasszony mindennapi gondjait, a barátságuk kialakulását és a szokásos pletykákat és kalamajkákat kapja, és igen, ezek is megjelennek benne, de olyan zseniálisan tálalják, hogy leesett az állam. Az első évad is nagyszerű volt, a második még ígéretesebbnek tűnik.

2019.09.20 matrosh1980

Talán az egyik legizgalmasabb sorozat, amit az utóbbi években láthattam. Nálam nagyon hamar kedvenc lett, és szerintem ez az a széria, amibe akár többször is bele lehet vágni, csak épp hangulat kell hozzá.