Ed, Edd és Eddy

Ed, Edd n Eddy

2023.06.15 AlBundy

Pár napja, harmincas fejjel előkaptam pár epizódot, azt kell mondanom, ez így még elborultabb, mint 11-12 évesen. Továbbra is a régi CN egyik legjobbjának tartom.

2021.07.29 Laca//Ho/rr/oR//

Egy szürreális humorral megáldott, gyerekeknek szóló sorozat, melyre öröm visszagondolni

Ez a másik szürreális rajzfilm volt gyerekkorom egyik kedvence a Bátor, a gyáva kutya és a Görcs ikrek mellett. Eléggé elvont rajzfilmsorozat volt ez is, lássuk be, de pont ez volt az egésznek a motorja. A története igencsak semmitmondó volt, leszámítva a három D-s főszereplő mindennapját a Zsák utcában: pénzt szerezni a többi gyerektől cukigumira. Ugyebár nem is a sztori miatt imádtuk Danny Antonucci animátor szüleményét, hanem azért a megrajzolt elmeroggyant világért, amit a vászonra vitt. Elképesztő karakterek születtek meg a rajzfilmben, nagyon bugyuta és egyszerű nevekkel, mint például: Köbjani, akinek egy deszka volt a legjobb barátja, vagy éppen a Dinnye testvérek (Görög, Méz és Sárga), akik a lakókocsi parkban éltek. Nagyon érdekes volt, miszerint maga a sztori nyáron zajlott, nyári szünet alatt, és soha egy felnőttet sem mutattak. Ez az egész, különleges környezet tette remekké és érdekessé a sorozatot. Kedvenc karakterem a legmagasabb, bugyuta Ed volt, aki nem ismerte a fizika törvényeit, és ezt számos alkalommal sikerült bemutatnia minden részben. Sok örömteli percet szerzett szerintem jó sok gyereknek a maga idejében, és örömmel néztem meg utoljára még 2010-ben a nagy filmjüket is, amivel lezárult egy korszak.

2017.07.23 Orosz István

Ritkán látni ennyire beteg rajzfilmet, de ez benne a jó nem kell benne keresni a logikát minden kiszámíthatatlan nincsenek benn túl dramatizált érzelemek.

2019.05.29 Norbert93

A szürreális humorral rendelkező mesék egyik legelvetemültebbje. Debil módon vicces, és gyakorlatilag semmi értelme az egésznek, mert története egyáltalán nincs, de ennek az alkotásnak épp ez adja meg a bukéját, hogy a nevettetésen kivül más célt nem igazán szolgál.

2018.07.23 Norbi

Nem egy mai darab. Szóval nincs tele mindenféle felesleges mára már természetes klisével. Nagyon bizarr, fura humora van a mesének, néha úgy érzem hogy ez a stílus már sok . De nagyon szórakoztató , ehhez kétség sem férhet.

2018.07.07 LionelMessi10

Eléggé elvont, bugyuta szereplőkkel, de ez teszi az egészet remekké. Sok örömteli percet szerez magának, aki neki áll nézni.

2023.06.15 Gamehun638

Egy igazi CN-es rajzfilm sorozat. Nekem meghatározó része volt a tini éveimnek. A CN-en volt ez, utána két rész Görcs Ikrek is. Debil tud lenni itt-ott, de szerethető karakterek vannak megrajzolva. Ahogy írták többen is, a világ egyedi.

2018.02.19 SzFa

Ritkán látni ennyire beteg rajzfilmet, de ez benne a csodálatos. A rajz nem valami szép, a történet sem valami eszes, de még is igazán szórakoztató mese.