Életrevalók

Intouchables

2019.09.30 ZeroHero

A francia filmgyartas ujabb remekmuve, ami derult egbol villamcsapaskent hatott annak idejen mindenkire. tipikus francia film, annak minden szokasos osszetevojevel: Remek forgatokonyv, pikans, celzott, finom humor, apro utalasok a mindennapok problem... Több

2019.09.20 Timon

Tartalmaz sok jó jelenetet,tanúlságosakat, de valahogy kissé olyan silány tálalásnak tűnt.Igaz,nem vagyok túl nagy vígjátékrajongó,vannak,melyekért nagyon odavagyok,és vannak amiket csak úgy kedvelek,vagy átlagos,tehát egyszer-kétszer elvagyok vele,d... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Nem igazán tetszett a film egy-két abszúrd poéntól eltekintve semmi szimpatikus nem volt benne

2019.02.09 Puncs

Nehezen vettem rá magam, hogy megnézzem, de az utóbbi időben ez az egyik legjobb, ha nem a legjobb film, amit láttam. Vétek lett volna kihagyni. Egyszerre vidám és szomorú. Elgondolkodtató és megható. A főszereplő egy magatehetetlen emberből varázsol... Több

2016.01.18 MP170506

Ez számomra A FILM! Minden tökéletes benne, a mondanivalója, az ahogy azt tálalja, a tanulság, amit le lehet belőle vonni, a humora, a drámaisága és a színészek! Kiváló film!

2019.05.05 Ms. Akárki

Nagyon egyedi is érdekes érzelmes látványos francia dráma. Lényegében a főszereplők tudtukon kívül is egymást segítik. Nagyon megindító és inspiráló film. Furcsa módon happy end lesz pedig egyáltalán nem erre számítana néző.

2018.07.18 Norbert93

Megfogó történet a korlátok nélküli barátságról és az arosztokrácia finom paródiájáról. A film legnagyobb dobása egyértelműen a különös párosítás és a mozgássérült arisztokrata nem hétköznapi ápolása, ami nem csak a szórakozásból áll.

2018.08.16 erahurka

Ritkán látni igazán jó francia filmet, ilyen jót meg aztán főleg. Könnyed mégis drámai darab, amit mindenkinek csak ajánlani lehet.

2018.11.30 harnas1207

A valós szereplők története nem egy nagy durranás, ezért erősen kiszínezték és úgy tálalták nekünk. Az embernek nem az fog tetszeni amit lát, hanem hogy elhiszi, hogy ez igaz történet. Efelett szemet lehetne hunyni, de nem tudtam, teljesen ellenszenvessé tette az egész filmet.

2017.11.22 Bazzzsi

Nagyon lélekemelő film. Két furcsa páros találkozása és barátságának kibontakozása zajlik a képernyőn, ahol sok elfogadás is szükség volt. a zenéket nagyon eltalálték.

2018.04.15 TomÁcs

Érdemes akkor nézni a filmet, amikor kicsit lehangolt az ember és semmi sem tudja jobb kedvre deríteni. Számomra mindig hoz egy kis felüdülést a történet.

2018.12.01 VvV

Nagyon jó humorú történet, amiben remek karakterek kerülnek előtérbe. Érzelmes a story

2020.12.28 Ildikó Bacskai

Csodálatos, zseniális, nagyon emberi, hiteles, gyönyörű. Kihagyhatatlan.

2018.07.09 Norbi

Örök klasszikus. Nagy kedvenc. Igazi francia könnyedség, ami magától él és lélegzik. Nagyon megragadó történet, a szereplőkkel együtt. Kötelezően ajánlom mindenkinek !