Erőszakik

In Bruges

2024.02.01 Sandor

Fordulatos, látványos, két remek színésszel a középpontban. Nem mellesleg ezután muszáj volt elmennem Brugge-be, annyira megtetszett a város.

2017.10.26 indingo

Kb. 100x hangzik el a filmben, hogy Bruges. A története vontatott, csak várnak arra a palira. Közben Farrel kicsit megagyal egy törpét, meg szenved a múltján.

2015.05.06 ZeroHero

nem tudok belekötni. minden tekintetben jó film, ami leginkább dráma, az is angol fűszerezettséggel tálalva. talán a "filmcímmagyarítók" kaphatnának egy nagy 0 pontot, amiért elkövették azt, hogy ennek a filmnek EZT a címet adták. totális megtévesztés. 10/10

2017.07.17 Deku

Nekem nagyon tetszett ez a film. Elborult és fekete humora van ami valóban eléggé depresszív hangulatot kölcsönzött a filmnek. Nekem ettől függetlenül tetszett.

2016.05.05 ArpiHajdu és Réci

Megnéztem a filmet, nem rossz, de nem igazán jött át az, hogy miért tartják olyan nagyra ezt a filmet. Colin Farell mimikáján jót nevettem, meg szegény Bruges-ön, hogy állandóan szapulta, de ezeket leszámítva még máson nem igazán tudtam szórakozni. Számomra átlagos volt. És ez a magyar fordítás, az bizony kritikán aluli.

2019.01.22 dailyfilmsan

Nem volt rossz. Nagyon mocskos a szövegkönyv ne számoltam egy idő után a f*ck szót. A vége kicsit teátrálisra sikeredett és persze a rossznak leálldozik. Colin Farrel jól alakította a megtört embert nagyon kifejező tud lenni ha akar. Azt meg hogy mié... Több

2023.12.15 Erik Csok

Bruges-ben ekkor zajlott az élet rendesen!

Most néztem meg a filmet, egy hatalmas kimaradásomat pótoltam! És ez a film tényleg annyira jó, mint aminek mondják! Nagyon jó a történet, és a humorra is működik, jó beleillik az egész filmbe. Az akciók jók, kevés van, de ami van, az jól sikerült. Szerintem izgalmas is, és tényleg, ami a legfontosabb, az az, hogy szórakoztat! Viszont leginkább mégis a 3 főszereplőt szeretném kiemelni. Colin Farrell, Brendan Gleeson és Ralph Fiennes is hozza a kötelezőt, nehéz lenne megmondani, ki játszik a legjobban, de mind a 3-an kihozták a maximumot magukból szerintem! Úgyhogy én mindenképpen ajánlom annak, aki még nem látta, mert tényleg megéri megnézni, nekem tetszett, és el voltam vele!

2018.12.07 harnas1207

Ahhoz képest, hogy kultusz filmmé kezd válni, irtó gyenge. Se nem poénos, se nem akció. Másfél óra szenvedés. Lehet csak nem az én ízlés világom, de úgy érzem ez egy elvont célközönségnek lett kitalálva.

2015.02.24 andor50

Úgy ültem neki a filmnek, hogy nem tudtam mi vár rám, csak úgy rátaláltam. Nagyon gyorsan berántott, nagyon érdekes a stílusa és a történetmesélése. Nekem kifejezetten tetszik a lassú tempó, a durva beszólások, és az egész hangulat. A kedvenc filmjeim közé tartozik.

2022.10.04 Fikatours_blogger

Végre, valami eredeti!

Amikor a cselekmény háttérbe szorul, a remek párbeszédek tartják fent a figyelmet. Igazán ütős a főszereplők játéka is.

2016.12.16 hsanya182

Elég melankólikusan lassú, szókimondó bérgyilkosos film, kéne hozzá egy befordulós hangulat. Sok az unalmas párbeszéd, lassúak a zenék. Inkább társadalomkritikai értékei vannak, akadnak jó részek benne :) Nem nézném újra.

2017.11.04 Bazzzsi

Eléggé zavaros a története, olyan minthogyha egy városreklám lenne a film. A történetébe ez a romantikus szál abszolút nem illett, tök felesleges volt.

2018.04.21 TomÁcs

Colin Farrell rengeteg ilyen karaktert játszik, kezd unalmas lenni. Van egy teljesen ugyanilyen filmje is. A története kiszámítható, egy-két lövöldözős jelenettel feltúrbózva.

2015.06.08 Dodi

Egyedi hangulatú alkotás! Bár tény, hogy sokat káromkodnak benne, de sok durva filmmel ellentétben itt kifejezetten viccesek és izgalmasak ezek a jelenetek, és nem sértőek. Ha vígjátékként kezeljük akkor nagyon jól elszórakoztat. Ha viszont komoly krimiként, akkor lehet hogy csalódást fog okozni.