Erőszakik

In Bruges

2015.06.30 Prücsök

Ez a film szörnyű!! Unalmas, semmi új nincs benne, amit még máshol nem láttunk volna! Tuti, hogy nem nézem meg többször, nagyon rossz lett! A színészek semlegesek, róluk nem tudok mit írni.

2018.07.09 bbozsi

Abszurd, fanyar humor, legendás jelenetek és párbeszédek, kihagyhatatlan cucc. Ha valami sablonosnak tűnne, az azért van, mert mióta kijött egy komplett hadosztály próbálja másolni a filmet, sikertelenül. Egyszeri és megismételhetetlen ütős poén.

2015.01.25 Mate

Egyik örök kedvenc. Megnevettet, elgondolkodtat, időnként sírni, pár perccel később kacagni van kedvem. Colin Farrel-nek több ilyen szerepet kéne adni. A film versenyezhet a legjobb befejezés kategóriában.

2015.06.29 Buborék

Gáz ez a film nagyon! A történet unalmas, semmi újat nem mutat és az egész rossz, ahogy van! Biztos vagyok benne, hogy sose nézném újra! Ez nem igazán sikerült!

2016.06.11 Mulds

Egész pofás kis alkotásra sikeredett a kategóriáján belül. Nekem pont elég is ennyi egy szombat délutánra. Imádom az ilyen kis laza délutáni családi filmeket. Kikapcsolnak.

2015.11.23 somi

Remek film, megfelelően adagolja a poénokat és a feszültséget. A szinkron is ütős lett, főleg az ominózus telefonálós jelenetben - bár kicsit már túl sok a káromkodás, de ez gondolom az eredeti nyelven is így van. A magyar címe viszont kuka.

2015.06.11 veszi.peter

Ez egy nagyon jó film, egy igazi sötét angol humorú akció-vígjáték, tele abszurd jelenetekkel és poénokkal. Végig leköti az embert, mert izgalmas, pörög és megnevettet.

2015.04.19 KeriPeti

Zseniálisan jó film, annak aki szereti a fekete humort, az angol poénokat, az imádni fogja. A történet lassan indul, majd egyre gyorsabban bontakoznak ki a cselekmények. Tele van poénokkal és akcióval.

2015.10.02 hawaiipizza

Mestermű. Sok sikert a rendezőnek, a színészeknek és mindenkinek akinek a köze volt a filmhez, hogy az itt nyújtott teljesítményt valaha is felülmúlja.

2015.04.27 sullerb1022

Az az igazság, hogy nehéz véleményt alkotni róla. Szép lassan értjük meg mi is folyik a szemünk előtt. De a legfontosabb talán a barátság, és a becsület bemutatása volt a rendezőnek. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a drámákat.

2015.01.26 marica

Meglepően nagyszerű film, fantasztikus humorral, élvezetes színészi játékokkal. Minden percét élvezem, akárhányszor nézem is meg!

2015.02.24 Dtennant21

Colin Farellt minden filmjében imádom! Ez is egy olyan film.. Kőkemény film, a cím alapján senki ne döntsön! Nézze meg mindenki!

2015.01.25 Borka

Nagyszerű film, nagyszerű karakterekkel, akiket nagyszerű színészek játszanak. A film szinte minden mondata olyan zseniális, hogy én például rendszeresen idézek belőle a megfelelő szituációkban. Az ember azt hinné, hogy egy egyszerű vígjátékot fog lá... Több

2015.06.22 ZsoltSon

A cselekmény elég lassan indul be. Csak két átlagos embert láthatunk, akik utazgatnak ebben a mesés városkában, de a későbbiek kárpótolnak. Nagyon tetszett, hogy a történet egy fő szál mentén halad, és nincsenek például esztelen lövöldözések, felesle... Több