Erőszakik

In Bruges

2017.12.18 Greeta

Eléggé elvont krimi vígjáték, egynek elment de nem nézném újra. Történetben kicsit kusza, követhetetlen és érthetetlen. A lépések nem mindig indokoltak.

2023.01.28 uniterra

Másodszor látom de még mindig nagyon jó. A páros emlékeztet Stan és Panra (Oliver and Hardy), valamint Bud Spencer és Terence Hillre. Farrell és Gleeson jól eltalált színészek a filmhez.

2017.01.15 Gigi

Elég borús, lehúzós dráma, semmiképpen sem könnyed vasárnap délutáni kikapcsolódás. Mindezekkel együtt sem bántam meg, hogy megnéztem, de még egyszer már nem fogok újra nekifutni. Ez nem az én műfajom, de el kell ismerni, a maga nemében ez igenis jó film.

2019.02.11 Miska bácsi

Fekete humor mesterien

SPOILER Elég széles műfaji skálát kapott a film , amit én nem egészen értek. A dráma és a vígjáték kategórián kívül mást nem véltem felfedezni benne. Na jó, nyomokban turisztikai promóciós videó elemeit tartalmazza. A film minden valamirevaló szerep... Teljes kritika

2015.05.13 Syracuse

Remek film, megfelelően adagolja a poénokat és a feszültséget. A szinkron is ütős lett, főleg az ominózus telefonálós jelenetben - bár kicsit már túl sok a káromkodás, de ez gondolom az eredeti nyelven is így van. A magyar címe viszont kuka.

2023.12.28 Ursus Arctos

Nagyon gyenge

Nagyon gyenge, unalmas és erőltetett film. Véletlenül botlottam bele és kezdtem el nézni a szereposztás miatt, amikor megtaláltam. Meglepett, hogy Colin Farrell ilyen gyenge produkcióban is szerepelt. Valamiféle Pulp Fiction utánzat akar lenni, de nagyon B kategória lett.

2023.12.27 Majorkas

Alapmű

Minden évben megnézem. Zseniális!

2015.05.03 Zsceeeka

(A magyar címéről nem szólok egy szót se :D) zseniális film, megható, egyben abszurd, és ezek az érzések váltakoznak szinte végig. A dialógusok elfelejthetetlenek, a telefonos jelenetet néha vissza nézem, az sírósan nevetős. Vulgaritás van benne bőven, de ennek a filmnek jól áll, azért aki nem bírja, az be se tegye.

2015.06.23 Curacao86

A szatírikus vígjáték tökéletes példája, váratlan, kiszámíthatatlannak tűnő befejezéssel. A színészek egyszerűen remekelnek,, mint ha erre a szerepre születtek volna, de nem hiába van ez így, hiszen nagyon jó arcokat sikerült választani az adott kara... Több

2019.01.06 szabomarc

Azon felül, hogy gyönyörű környezetben forgatták - egyszer mindenképp el kell menjek ide - a történet is megfelelően vicces, izgalmas, fordulatos. Tetszett, ajánlom.

2015.02.13 Loborg

Egyetlen negativumot tudok felhozni a filmmel kapcsolatban, ami a cim magyar forditasa. Szamos Harry Potter szereplo fergeteges remeklese, kifogastalan feketekomedia, sokszor idezheto mondatokkal. :-) az egyik kedvenc.

2016.10.22 vivikejencikelara

Ne akarja, hogy gengszter legyek, mert az senkinek sem lenne jó! Tetszett kissé szomorú, lehangolt részletek vannak benne. Az egésznek olyan nyomasztó de érdekes a témája. Párszor nézhetős mozi.

2016.10.24 jencike1985

Vicces mégis szomorú. Elgondolkodtató. Sokszor idézgetek belőle hiszen zseniális szövegek vannak benne. Ne akarja hogy gengszter legyek mert az senkinek sem jó! Hatalmas figurák.

2015.07.11 moony5972

Fú, ha volt film, amit unalmasnak és feleslegesnek tartottam akkor az ez volt. Többre számítottam, de feleslegesen hisz semmit se adott. A történet is elég lapos és teljesen mást kaptam, mint amire vártam.