Az élet ára

Eye in the Sky

A négy főszereplő (Mirren, Rickman, Paul, and Abdi) nem találkozott egymással a forgatás során, ugyanis külön helyszíneken dolgoztak.Szerző: Borga

Mivel a dél-afrikai Polgári Légiközlekedési Hatóság nem engedélyezte a stábnak, hogy drónokat reptessenek a légtérben, vizuális effektek segítségével jelenítették meg a drónokat.Szerző: Borga

Gavin Hood Dél-Afrikában született, ezért döntött úgy, hogy ott forgatja le a filmjét.Szerző: Borga

A Raindog Films első produkciója. Szerző: Borga

Kill Chain munkacím alatt készült el. Szerző: Borga

Guy Hibbert művén alapszik.Szerző: Borga

Aaron Paul és Alan Rickman szerepük ellenére nem találkoztak a valóságban egymással.Szerző: Borga

2015. szeptember 11-én volt a világpremier Kanadában, a Toronto International Film Festivalon.Szerző: Borga

A Rotten Tomatoes oldalán 95%-os eredményt ért el 175 kritika alapján.Szerző: Borga

32,8 millió dolláros bevételt termelt, 13 millió dollárból jött létre.Szerző: Borga

A film bemutatója pontosan 1 évvel az első forgatási nap után volt.Szerző: Borga

A film elején Steve Watts (Aaron Paul) elmondja, hogy Idahoból származik. A színész valóban onnan származik. Szerző: rbernadett

Amikor megkérdezték a rendezőt, hogy milyen volt Alan Rickmannel dolgozni az utolsó filmjén, azt mesélte, hogy a színész még három-négy napot ott töltött a helyszínen, amikor már véget ért a forgatás, hogy el tudjon menni a zárópartira, és személyesen mondjon köszönetet a teljes stábnak az elkötelezettségéért. Szerző: rbernadett