Fargo

Fargo

2019.09.02 Attila Herke

Jöhet a következő évad

Nekem nagyon tetszett mind a három évad. Várom a következő évadot.

2015.02.10 totli

Billy Bob hatalmasat alakít, a sztori is remek. Bőven hozta azt a szintet, amit a film után várni lehetett. Az egyik legjobb minisorozat véleményem szerint.

2015.02.10 James Pond

Sorozat függőknek kötelező darab. A szereplők egyszerűen zseniálisak. Nagy kedvencem volt a mozifilm is. Senki ne hagyja ki.

2019.11.28 Hajrakte

A 3. Évadot kezdtem el a napokban, egyelőre kicsit lassabban pörög, mint az előzőek, de nagyon valószínű, hogy ez is óriási élmény lesz,McGregor fantasztikus :D

2015.02.19 Rózsa

Megérte megnézni! Jó kis fekete humor! Zseniális színészi alakításokkal! Remélem még lesz folytatása!

2015.02.15 laszlototh

Legjobb krimi a mai televíziózásban. Akinek az első epizód nem jön be annak a többi se fog! A sorozat viszont remek!

2015.02.24 Dtennant21

Nemrég indult és hát van bent jó pár olyan színész akit szeretek így adtam neki egy esélyt... Hát az tény hogy jó kis sorozat, de még milyen jó..

Totál szívás
2003
Hol nézheted: TV
Testvérviszály

2015.01.25 viraag

Nem semmi szereposztás. Erős sztori.

2015.02.13 tothtamas

Minden sorozatfüggőnek látnia kell ezt a remek sorozatot! A film is jó volt, ez a széria pedig tovább viszi Coenék kultikus mozijának hangulatát. Az alakításokat is csak dicsérni tudom.

2015.02.08 dtrix

Kiváló atmoszférájú sorozat volt. A szereplők, a helyszínek, az egész sztori... Aki bírja a fekete humort, és a az igazán erős jellemű karaktereket, annak kötelező. Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy a következő évad csak ősszel jön. 10/10

2015.02.24 Norbi

Egy krimi ami tele van fekete humorral! Jó karakterek dicséret nekik! Jól szórakoztam jöhet a következő rész!

2015.02.10 nandiwrc

Nem vagyok egy nagy sorozatnéző, de erre rávettek. Megérte, kár, hogy csak 10 epizódos, tudtam volna még nézni! Izgalmas, fordulatos. 10/10

2016.06.08 mártilány

Pont jókor jött ez a sorozat a True Detective után. Eleve nagyon szerettem a Coen-testvérek Fargóját, ez a sorozat pedig a fekete humorával jó alternatívája lett az eredeti sztorinak. Billy Bob Thorton és Martin Freeman egészen kiváló alakítást nyújtottak, de a forgatókönyv, na, az zseniális.

2015.02.21 gyuszamen73

Zseniálisan jó sorozat, minden tekintetben méltó párja az azonos című filmnek, sőt több szempontból még le is hagyja. Fantasztikus az a szó szerint Halálos nyugalom, ami a cselekmény nagy részét uralja, hogy aztán előtörjön belőle valami véres brutal... Több