Apaság

Fatherhood

2023.02.25 cynicalrealist

Megható, de szórakoztató

A legcinikusabb realistának is szüksége van néhanapján arra, hogy szívmelengető emberi történetet lásson. A filmipar sajnos a legtöbbször késztetést érez arra, hogy az emberi történeteket ne szépen, pláne ne humorral, hanem minél drámaibban, minél több fájdalommal mesélje el. Nos, ebben a történetben nincsen elperelt unoka, kirúgott és az alkoholba menekülő főhős, nincs elárverezett lakás stb. Vannak viszont kétkedő, de jóakaratú emberek, emberi dilemmák és sok humor. Túl pozitív, esetleg steril így a történet? Lehet, de az a helyzet, hogy kissé sok a hétköznapi szörnyűség a filmekben, így hálásak lehetünk, hogy végre láthatunk egy humorral átszőtt, szórakoztató drámát. Megérdemli az öt csillagot.

2021.10.13 Bazzzsi

Érzelmileg annyira nem ragadott magával a történet, de nem volt egy rossz film. Amikor azt hiszik, hogy a csávó AA gyűlésre jött, az brutál volt.

2022.03.19 Ildikó Bacskai

Apaság (2021)

Dráma... vígjáték... nem nagyon jön ez össze. Aranyos, vicces filmecske lehetne, ha az apaság ilyen lenne, kiemelni a vicces részeket azért, hogy enyhítsük a kezdő tragédiát, elég ambivalens hatást kelt, emiatt nem is igazán hiteles. A színészi játékok elégségesek a történethez, és talán egy estére jó mozi lehet, ha éppen olyan kedvében nézi az ember.

2021.10.27 belavagyok

Nem egy kiemelkedő alkotás, de egyszer meg lehetett nézni.

2021.06.18 KCintia

Könnyed kis film

Eléggé kis könnyed film. Olykor érzelmes volt, olykor vicces. Sajnos viszont én három csillagnál nem tudok jobb értékelést adni. Abszolút egy átlagos film, sőt, jobb filmeket is láttam már, amiknek hasonló a története.

2021.06.24 Di Canio

Sablon gyereknevelős film a szokásos dolgokkal, semmi újdonság nincs benne. Aki szereti az ilyen nyugisabb filmeket, annak ajánlott, egyszer meg lehet nézni.

2021.07.19 Kazydo

Egyszer bőven elég

Fura Kevint drámai szerepben látni, nem is áll neki jól. Ha nem is a vígjáték csak, amiben jó, de az akció jobban áll neki a komoly szerepnél. Bár igaz történet, de mégis egysíkú, kiszámítható. Van benne 1-2 megindító jelenet, de az kevés ahhoz, hogy többször nézhetővé tegye a filmet. Elcsépelt téma, még akkor is, ha nem vagyok érzéketlen. Apa, ha egyedül marad, milyen nehéz neki az asszony nélkül gyereket nevelni, senki nem hisz benne, bezzeg ő jól megmutatja mindenkinek, mire képes téma unásig ismételve. Kb. annyira uncsi, mint a Rossz anyák című filmet koppintó anya leterhelve kiszabadul, nagy bulit csap filmek.

2021.06.26 dandelion1983

Cuki, szerethető film, de semmi különös. Nem igazán tudott rám hatni érzelmileg, nekem valahogy nem volt elég hiteles. Felejthető alkotás.

2022.07.11 kevelin

Szerintem egy csodálatosan megalkotott film, egy csodálatos, ám mégis szomorú témában. Nekem nagyon bejött.