Fejvadászok

Fejvadászok

Hodejegerne

A norvég fejvadász kettős életet él. Nemcsak bűnözőket gyűjt be, hanem maga is részesedik a bűnben, műkincsrablással is foglalkozik. Egy nagyszabású rablási akció közben azonban leleplezik, és neki kell menekülnie. Célja elérése érdekében nem riad vissza semmilyen… Több

Rendező: Morten Tyldum
Író: Jo Nesbø
Forgatókönyvíró: Ulf Ryberg, Lars Gudmestad
Ország: Németország, Svédország, Dánia, Norvégia
Premier (HU): 2012.06.28.

2024.01.07 Ари Шандор

Üdítő élmény

Annyira jó az amerikai sablonok után látni néha egy-egy igazán jó filmet... akár északról, akár a spanyoloktól... Ez épp egy ilyen. Ma néztem meg újra – sok év után –, és még mindig nagyon tetszik. Annak ellenére is, hogy emlékeztem a sztorira. Nagyon jó, pörgős, izgalmas film. Ajánlom mindenkinek!

2017.10.31 dailyfilmsan

Igazából Nikolaj Coster-Waldau (Jamie Lanister ) arca vonzott ehhez a filmhez nem vártam tőle sokat, viszont amit kptam az több mint jó. Szórakoztató volt és pörgös . Csak ajánlani tudom azoknak akik egy kis swéd akcióra vágynak. :)

2017.08.13 Berto49

A főszereplőnek (Aksel Hennie – Seszták Szabolcs) igazán nehéz alakítás jutott, de férfiasan megküzdött vele. A történet szerint félve, hogy felesége elhagyja műkincs rablásból szerzett pénzzel próbálja Dianát megtartani. A budis jelenetnél, a WC pap... Több

2018.08.10 hsanya182

Hűűh, aztaaa! Garantált mozi! Ez az a film amit kétszer elkezdtem megnézni és már már unalomba vált mégsem jutottam túl ezen az unalams business világon. Viszont hatalmasat üt a második fele, ezért megéri elkezdeni és végignézni, izgalmassá, pörgőssé... Több

2019.02.04 mamiéstöti2

Nagyon tetszett ez a film, izgalmas volt, fordulatokkal teli és nem lehetett tudni, hogy valójában ki volt az áruló. 5/5!

A film bemutatása után azt rekordmennyiségben, több mint 50 országban adták el.Szerző: kázsé

Az ikerrendőröket különösen nehéz volt megtalálni, mivel nemcsak egypetéjű ikreknek kellett lenniük, de 100 kg fölöttieknek is.Szerző: kázsé

Egy amerikai stúdió még a film bemutatása előtt megvette a jogokat egy amerikai remake elkészítéséhez.Szerző: kázsé

A film számos utalást tartalmaz Stieg Larsson Millenium trilógiájára.Szerző: kázsé