Fejvadászok

Hodejegerne

2024.01.07 Ари Шандор

Üdítő élmény

Annyira jó az amerikai sablonok után látni néha egy-egy igazán jó filmet... akár északról, akár a spanyoloktól... Ez épp egy ilyen. Ma néztem meg újra – sok év után –, és még mindig nagyon tetszik. Annak ellenére is, hogy emlékeztem a sztorira. Nagyon jó, pörgős, izgalmas film. Ajánlom mindenkinek!

2017.10.31 dailyfilmsan

Igazából Nikolaj Coster-Waldau (Jamie Lanister ) arca vonzott ehhez a filmhez nem vártam tőle sokat, viszont amit kptam az több mint jó. Szórakoztató volt és pörgös . Csak ajánlani tudom azoknak akik egy kis swéd akcióra vágynak. :)

2017.08.13 Berto49

A főszereplőnek (Aksel Hennie – Seszták Szabolcs) igazán nehéz alakítás jutott, de férfiasan megküzdött vele. A történet szerint félve, hogy felesége elhagyja műkincs rablásból szerzett pénzzel próbálja Dianát megtartani. A budis jelenetnél, a WC pap... Több

2018.08.10 hsanya182

Hűűh, aztaaa! Garantált mozi! Ez az a film amit kétszer elkezdtem megnézni és már már unalomba vált mégsem jutottam túl ezen az unalams business világon. Viszont hatalmasat üt a második fele, ezért megéri elkezdeni és végignézni, izgalmassá, pörgőssé... Több

2019.02.04 mamiéstöti2

Nagyon tetszett ez a film, izgalmas volt, fordulatokkal teli és nem lehetett tudni, hogy valójában ki volt az áruló. 5/5!

2016.04.30 mrfaktor

Sokszor megdöbbentett a film, elég kemény jelenetek vannak benne. Igazi macska-egér párharc, amiben sosem tudjuk, melyik fél jön ki győztesen. Nagyon okosan, logikusan van felépítve az egész, nem nagyon tudnék belekötni. Mindenkinek ajánlom.

2023.04.20 Lóri Ádámcsik

Jo Nesbo tud valamit

Egy nagyon izgalmas és feszült krimi. Fordulatokban sincs hiány. Végig lekötött, és a színészek is nagyon jól játszottak. Csak ajánlani tudom!

2015.08.12 Rikudou6

Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud, lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.

2016.05.19 tamas84

Nagyon bírom a skandináv filmeket, általában valahogy sokkal jobban sikerülnek mint az amerikaiak, de amikor nem, még akkor sem maradnak el mögöttük semmiben. Jó tudni, hogy van Európában is egy olyan társaság, akik tudnak jó filmeket csinálni.

2015.05.08 Henczi

Akció a javából. Igazán pörgős, cselekményes , izgalmas, akciódús film. Fordulatos, agyalós, igényes film, nem unalmas egy perce sem.

2015.09.01 philboy

Teljesen le tudja kötni az embert, jó thriller. Nincs egy unalmas perc sem, semmi üresjárat. Nagyon jól össze van rakva ez a film, bárki bármit mond.

2015.03.03 dzsolt7

Okos, fordulatos és végig izgalmas film. Nagyon tetszett, hogy a 2 főszereplő férfi logikusan gondolkodott, és így igazán kemény ellenfelei voltak egymásnak, jó volt nézni a küzdelmüket. A történetben található csavarok sem rúgták fel a logikát, és a befejezés is tetszett.

Zseniális és kemény akcióthriller, ami nem hagy nyugodni egy percre sem. Nikolaj Coster-Waldau teljesen hitelesen adja elő a szerepét. Minden szempontból jobb, mint az amerikai, unalomba torkolló filmek. Mindenkinek ajánlom.

2018.12.12 harnas1207

Azt kell mondjam le a kalappal. Nem szeretem az európai filmeket, de ez már magasan meghaladta az elvárt szintet. Csak így tovább. Pörgős volt és csavaros.