Tökös ötös

Five

2018.10.29 NEO

Szerintem ez csak közepesre sikerült, láthattunk már idén jobb francia filmet és jobb komédiát is. Nagy előnye, hogy nem veszi magát teljesen komolytalanul, de ezzel együtt is kisit vérszegényre sikerült.

2018.05.25 HercegPeter

Őszintén szólva én sokkal rosszabbra számítottam. Most nem arról van szó, hogy a hasamat fogva nevettem végig az egészet, mert ez szerintem egyáltalán nem vígjáték. Van benne pár jó poén, de ettől még egy film sem lesz vígjáték. Engem inkább a történ... Több

2016.11.03 MMcFly2015

Bárhol rákeresek az interneten, mindenhol vígjátékként van feltüntetve, pedig a film 40-45%-át a dráma határozza meg. Ezért is kicsit csalódás a film (az előzetes után). Érdemesebb úgy neki állni, hogy egy lazább dráma, amin lehet röhögni is. Nem a l... Több

2016.11.29 Ercsi

Ahhoz képest, hogy Igor Gotesman kezdeti szárnypróbálgaásáról van szó, egész jó film lett a Tökös ötös. Kellően szórakoztató és humoros, de a valósi üzenet nem jön annyira jól át, sőt a film felépítése sem tökéletes.

2017.09.02 veresszsoltika

A tökös ötös számomra egy teljesen átlagos vígjáték sablonos poénokkal, átlagos, nem túl tehetséges színészekkel. Ez az a fajta film amit egyszer megnézek de utána hamar elfelejtek.

2016.10.27 cody0507

Szórakoztató ötletes francia vígjáték számunkra ismeretlen színészekkel. A film fiatalos és humoros, van benne lendület, ami a becsempészett dráma miatt nem tart ki végig, de ettől még abszolút nézhető marad.

2017.02.07 Ancsus

Ahhoz képest, hogy a Tökös ökös a rendező első szárnypróbálgatásának tekinthető, egészen remek, szórakoztató filmet tett le az asztalra. A film központi gondolata, hogy a barátság mindennél előbbvaló lehetett volna kicsit kidolgozattabb, de összességében jó film.

2016.11.09 Manfred

Hát nem egy nagy szám ez a film. Meglehetősen sablonosra sikerült és a poénok sem igazán győztek meg. Egyszer nézhető, átlagos vígjáték, újdonságot nem adott.

2016.10.30 jaszon

Aranyos film, nem hibátla, de szerethető. Hozza az elvárt színvonalat, ilyen egy komédia, amit már érdemes megnézni. A történet nekem tetszett, a fő téma a fiatalkori barátság. Öt teljesen különböző karaktert ismerhetünk meg, akik néh már-már karikaturisztikusak, de ebben a műfajban ez nem baj.

2016.11.02 Fidos

Aki szereti a francia vígjátékokat, annak ez is tetszeni fog. Van itt minden, amit elvárhtunk. Egy kis dráma, egy is romantika és élettel teli történet. A legjobban akkor teljesített ez a film, amikor vicces akart lenni, a dráma meg a többi csak azért kellet, hogy egy kis komolyság is kerüljön a történetbe.