Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A Logan-testvérek nem éppen a sors kegyeltjei: egyiküket éppen kirúgták a munkahelyéről, a másik pedig egy kocsmában csapos, ahol állandóan amiatt piszkálják, mert hiányzik az egyik karja. A fivérek úgy döntenek, hogy véget vetnek balszerencséjüknek, ehhez pedig hihetetlen tervet eszelnek ki: az egyik leghíresebb NASCAR autóverseny hatalmas bevételét akarják elrabolni a futam idején. A nagyszabású rablás és a tökéletesnek tűnő terv megvalósításához azonban először ki kell juttatniuk a börtönből Joe Banget, a bankrablók koronázatlan királyát. (Vertigo Media)

(ps)
Katie Holmes
Jack Quaid
Brian Gleeson
Channing Tatum

Ez Steven Soderbegh első mozifilmje, miután 2013-ban bejelentette visszavonulását.

Matt Damon is leszerződött a filmhez, azonban más projektjei forgatása miatt végül nem tudta vállalni a szereplést.

Ez Channing Tatum és a rendező Steven Soderbergh negyedik közös filmje: A bűn hálójában, Magic Mike, Mellékhatások.