Logan Lucky - A tuti balhé

Hilary Swank
Seth MacFarlane
Hilary Swank
Katie Holmes

A Logan-testvérek nem éppen a sors kegyeltjei: egyiküket éppen kirúgták a munkahelyéről, a másik pedig egy kocsmában csapos, ahol állandóan amiatt piszkálják, mert hiányzik az egyik karja. A fivérek úgy döntenek, hogy véget vetnek balszerencséjüknek, ehhez pedig hihetetlen tervet eszelnek ki:… Több

Premier (HU): 2017.08.24.

2022.07.03 sptt

Tekintettel arra, hogy már elkészítették az Olasz melót és az Ocean's 11-t, így sok újdonságot nem mutatott a film, elég kiszámítható volt, de sokkal több üresjárattal, mint a fent említett elődök. Nézhető, szórakoztató, de ennyi. 6/10

2022.05.27 Yosihiro

Loganék tuti tippje

Véletlenül kezdetem el nézni ezt a filmet, de megérte, hiszen a Logan névnél egy jó kis Marveles filmre gondoltam. Aztán jött egy másik meglepetés, 007 és Star Wars szereplők is megjelentek. Nekem ez annyira szimpatikus volt, hogy nem hagytam magam, ... Teljes kritika

2018.02.15 Deku

Teljesen hangulatromboló jelleggel bírt ez a film így én nem is tudtam élvezni egy percét sem. Ez kegyetlen módon volt szörnyű, ha nem sértek meg vele senkit. Természetesen ez csak egy egyéni vélemény ettől bátran tetszhet.

2017.09.05 Orosz István

Nekem nagyon tetszett, jó a sztori nagyon jó a karakterek benne, tetszenek ezek az igazi vidéki paraszt karakterek, akiknek a kapa kilóg a szájából. Én csak ajánlani tudom.

2018.08.22 HercegPeter

Végre láthattam Adam Drivert egy szimpatikus szerepben, mert mind az új Star Wars-ban, mind az Éhes szívekben számomra elég visszatetsző alakítást nyújtott. Igaz, mondjuk azt meg kell hagyni, hogy utóbbinál maga a film sem olyan volt, amiben emlékeze... Több

A film összbevétele 48 453 605 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 28 706 463 forintot termelt. A hazai mozik összesen 20 248 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez Steven Soderbegh első mozifilmje, miután 2013-ban bejelentette visszavonulását. Szerző: hp

Matt Damon is leszerződött a filmhez, azonban más projektjei forgatása miatt végül nem tudta vállalni a szereplést. Szerző: hp

Ez Channing Tatum és a rendező Steven Soderbergh negyedik közös filmje: A bűn hálójában, Magic Mike, Mellékhatások. Szerző: hp

A film női főszerepét eredetileg Katherine Heigl alakította volna, azonban terhessége miatt végül Katie Holmes vette át a szerepet. Szerző: hp

(2017. 08. 23.)
A Logan Lucky egy sokoldalú történet, okos megoldásokkal, elismert rendezőtől, kiemelkedő színészek előadásában. 100/100 Több

(2017. 08. 30.)
Logan Lucky
Nehéz filmet készíteni suttyókról úgy, hogy ne egy suttyó film legyen a végeredmény. De kinek sikerüljön, ha nem Steven Soderbergh-nek? 80/100 Több

Értékelés: 7.5/10
(2017. 08. 24.)
Az a fajta nyári, igen kellemes film a Logan Lucky – A tuti balhé, ami már jól ismert elemekből épít várat, nem igazán mutat semmi újat, viszont remekül zsonglőrködik minden aspektusával, és mesél el egy izgalmas rablást olyanfajta szeretnivaló, amatőr, kissé ügyetlen csapattal, akikkel még egy folytatást is nagy szeretettel fogadnék. 7,5/10... Több

(2017. 09. 01.)
Logan Lucky
Szórakoztató heist film, ami tökeletesen szembeállítható a Baby Driverrel. 8/10 Több

Értékelés: 8.5/10
(2017. 09. 06.)
Összességében a Logan Lucky egy a déli akcentustól egyszerre komikus és bájos, üresjáratoktól mentes, kiváló színészi gárdával operáló mű, amelyben a jókor, jó helyen használt poénok mellett még egy- egy kisebb drámai szálnak is jut hely. 8,5/10 Több
Shameless
2004