Forrest Gump

Forrest Gump

2017.07.27 czigler.nora

Ez az a film, amit akárhányszor képes lennék megnézni, mindig mutatna valami újat. Hanks nagyszerűen alakítja a kissé autista férfit. Sokan tanulhatnának Forrest-től.

2015.11.20 irongozu

Ez az a film, amit akárhányszor meg tudok nézni és újraélni az egyes pillanatokat. Tom Hanks elképesztő alakítást nyújt. Aki még nem látta, tekintheti kötelező darabnak.

2019.04.14 iq.csabi

Zseniális film. Szomorú és vicces is egyben. Tom Hanks tökéletesen alakít. Pont attól lesz jó a film, hogy nincs jellemfejlődés. Minden úgy van, ahogy a mama mondta.

2017.06.01 jencike1985

Megnéztem és ültem ott a kanapén és azt mondtam a páromnak te ez nagyon tetszett. Most már ott tartok hogy többször is láttam és mindig találok benne egy új monológot ami nagyon tetszik és kiírom a füzetkémbe. Nagyon zseniális.

2017.01.22 Olivér Rózsa

Kultikus film. Megható kedves, érthető hogy mért lett ilyen híres. Nekem mondjuk kicsit hosszú lett, egy bő félórát kivághattak volna. 5/5 csillag ment rá

2019.03.22 Vágottszemű

Eléggé emlékezetes a film. „Fuss, Forrest, fuss!” Nekem nem jött be annyira, mint amennyi az értékelése, de mindenképp jó filmre sikerült. Nem szabad kihagyni.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Nekem nagyon erdekes elmeny ez a film. A konyvet vegignevettem es imadtam minden pillanatat, nem tudtam letenni es kiszakadni abbol a vilagbol, amit teremtett. A filmen viszont tobbszor is konnyes lett a szemem es barmennyire is nagyra tartja mindenki, en inkabb a konyvbe olvasok bele neha, minthogy nezzem.

2017.03.11 NorbiP

Azt elismerem, hogy egy nagyon jó film, de nekem személy szerint nem jött be annyira, amennyire mindenki másnak. Hanks viszont zseniálisat alakít, ezt ki kell emelnem.

2017.01.20 Gábor Rózsa

Kedves családi film. Kicsit Naiv az egész, pont úgy, mint a főszereplője és ezzel egy mesés kellemes hangulatba csöppenhetünk a film nézése közben.

2015.10.30 Niki18

Még anno gyerekként láttam ezt a filmet. Akkor még nem értettem a mondani valóját, de így, már felnőttként nagyon sokat mondó film lett számomra. Szerintem ez egy alap film, amit mindenkinek legalább egyszer látnia kell.

2015.02.16 Evcsi95

Nagyon szeretem ezt a filmet. Hanks ismét zseniális volt, a történet pedig egészen magával ragadó, humoros és mély mondanivalójú.

2016.09.27 Ghotik

Véleményem szerint ez egy nagyon jól összerakott, megfogó dráma, ami érzelmileg nagyon is hat a nézőre. Tom Hanks nagyon jól hozza a karaktert, jól alakít.

2023.05.31 akela70

Nem lehet megunni

Tipikusan ez az a film, amire, ha véletlenül rátalálok a távirányító pattintgatása közben, onnantól kezdve végig nézem, már n-edjére.

2016.02.12 Balint

"Ez minden amit elmondhatok Vietnámról!" :D